Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λολα λοιπόν , που δεν τα κάνει ολαΛύπη
Δουλευει και στο Διδυμου 20 εναλαξ.
Ρωσιδα 40 αδυνατη με παρα πολυ καλο σωμα για την ηλικια της. Ισια ποδια, ωραιο βυζακι 2αρι, φοβερη επιδερμιδα (σλαβικα γονιδια γαρ...) και ενα προστυχο προσωπο απροσδιοριστο, ουτε ομορφη ουτε ασχημη την λες...
το δε κουρεμα της μου θυμισε δεκαετια 1960,,,
Φοραγε ενα εφαρμοστο ασπρο φορεμα που εκανε την κορμαρα της ακομα πιο λαχταριστη.
Μιλα πολυ καλα ελληνικος...
Η τσατσα μια ρωσιδα γιαγιουλα ησυχη και αρκετα εξυπηρετικη, η καθαριοτητα στο δωματιο υποφερτη απλα...το κρεβατι ημιδιπλο...
αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι οσο περιμενα στο σαλονι για δωματιο μπηκε σε αλλο δωματιο ενας μεταναστης...(ρωσοβουλγαρος εμοιαζε 40αρης)
οταν μπηκε η Λολα μεσα σε αυτον βγηκε σε λιγοτερο απο 2 λεπτα! Οτυπος μαλλον με το που τον ακουμπησε η πουτανα εχυσε...Βγηκε δε απο το δωματιο με σκυμμενο κεφαλι φανερα απογοητευμενος (μαλλον απο τον ευατο του).
Οσο δε περιμενα δωματιο ηρθε η Λολα και μου λεει "θες για να μην περιμενεις να το κανουμε εδω στο χωλ η στην κουζινα στην κουζινα μου αρεσει καλυτερα"!!!
τεσπα αδειασε δωματιο, μπηκα εδωσα τα 20 ευρω και περιμενα.
Δυστυχως οταν μπηκε με ενημερωσε πως ειμαι ο τελευταιος πελατης της βαρδιας....
Παρολα αυτα δεν εδειχνε κουρασμενη ηταν ομιλιτηκοτατη και πολυ χαμογελαστη.
Μου εκανε ενα ξεσκουφωτο πολυ καλο τσιμπουκι, εγλειψε και τα παπαρια και με ρωτησε τι σταση επιθυμω.
την εβαλα στα 4 (ξερει να στηνεται καλα) και ξεκινησα το εργο. Με την βοηθεια του καθρεφτη δεν αργησα να τελειωσω. Συμμετοχη σε υποφερτα επιπεδα.
Αυτο που μου εκανε εντυπωση παντως ειναι το σωμα και η επιδερμιδα της...βαζει κατω 20 χρονες...Γαμημενα ρωσογονίδια!
Ειναι σχετικα λοιπον μια καλη λυση για ξελαφρωμα η Λολα στα 20 ευρω. Εαν εδινε και κωλο (εχει πολυ ωραιο) τοτε θα λεγαμε η Λολα που τα κανει Ολα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Λόλα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού