Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Σόνια την εχω πάρει αρκετές φορές και την θεωρώ ως μια αξιοπρεπή επιλογη για καθε μιλφακια, μιας και δεν θα κλαψει τα λεφτα του .
Ειχα να την πάρω κανα 6μηνο και περασα μια βολτα....
Δεν υπηρχε ψυχη στο σαλονι και η ευγενικοτατη τσατσα μου ανοιξε την πορτα και μου την παρουσιασε.
Εδωσα το αντιτιμο και περασα στο δωματιο. Δυστυχως το σεντονι ηταν λερωμενο απο τον προηγουμενο συναγωνιστη και δεν ειχε αλλαχθει....
το cd επαιζε ρωσικα τραγουδακια ποπ και η τηλεοραση μια τσοντα της κακιας ωρας της δεκαετιας του 80....
μπηκε η Σονια φουριοζα.
Δεν εχει αλλαξει καθολου.
μιλφ αδυνατη ρωσιδα με αδιαφορο προσωπο, καλο σωμα και επιδερμιδα, κοντουλα με μακρια ξανθα μαλλια, δυο 2αρια σιλικονατα βυζια και πολυ καλο κωλο...
αρχισε μια πιπα χωρις χερια ομολογουμενος αριστοτεχνικη. μιλαμε για ΤΗΝ ΠΙΠΑ. το τελειο τσιμπουκι για εμενα με ρουφηγματα, και παρα πολυ σαλιο. Μονο και μονο για αυτην την πιπα αξιζει μια επισκεψη. τα μπαλλακια τα περιποιηθηκε επισης πολυ καλα. στην συνεχεια προφυλακτικο και με ρωτησε σε ποια σταση θελω να ξεκινησουμε.
την εβαλα στα 4 και ξεκινησα το εργο. στην συνεχεια την γυρισα ιεραποστολικα οπου και τελειωσα.
αυτο που με χαλασε στην διαρκεια του σεξ ειναι οτι σε αντιθεση με τις αλλες φορες η Σονια μου φανηκε αμηχανη και κουρασμενη. Ενω εκανε φοβερο τσιμπουκι στο σεξ τα εκανε ολα σα ρομποτ. και οχι μονιο αυτο , μιλαγε και ακαταπαυστα και ελεγε το ιδιο και το ιδιο με αποτελεσμα να μου σπασει τα νευρα και να με αποσυντονισει..
ελεγε συνεχεια "ναι μωρο μου σε θελει ΤΟ ΣΟΝΙΑ"!!! Συνεχεια! ημαρτον! κολησε η βελονα!
κατα τα αλλα ηταν ευγενικη και δεν βιαζοτανε, και παντα χαμογελαστη και ευγενικη.

Να συμπληρωσω πως μπηκανε κατι πακιστανοι οταν εφευγα και δεν τους δεχθηκε.
επισης με ενημερωσε πως συντομα θα μεταφερθει σε δικο της τσαρδι στην ευρυτερη περιοχη και θα δουλευει πλεον μονο εκει...

Καλη εμπειρια, καλι value for money η Σονια για τους μιλφακιδες, αλλα μου εδωσε την αισθηση τελικα οτι εχει αρχισει να κουραζεται λιγο και να κανει τα παντα λιγο μηχανικα...ισως να επεσα και σε ασχημη ημερα της , δεν ξερω.
παντως τα ξιζει τα λεφτα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.479
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού