Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173342
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην Εφη στην κωλετη

Περιμενα λιγο με τη τσατσα στο σαλονακι , βγηκε απο το δωματιο και μπηκα
δεν αργησε να ρθει ( κλασικα κανα τσιγαρο θα εκανε γιατι μυριζε κιολας )
Ξαπλωσαμε , τριφτηκε λιγο , πηγα να βαλω στομα στο βυζι αλλα τραβηχτηκε
τελικα με αφησε αλλα ειπε οχι δυνατα . προφανως νομιζε θα της τα δαγκωνα πραγματο το οποιο δεν σκευτικα καν τελικα τα παρατησα μιας και δεν ηταν και το σουπερ ντουπερ βυζι
και φοβηθηκα μη της χαλασω το κεφι πασπατευοντας τα , σε καποια φαση μου τα εχωσε μεσα στα μουτρα ( για αποζημειωση Γλώσσα )
σιγα σιγα σηκωθηκε και το εργαλειο το οποιο ειχε αρχησει να χαιδολογει , περασμα καποτας καλτσα style ! Money Mouth και παμε για πιπα
Καλη η πιπα αλλα με την καποτα , λιγα πραγματα απο αισθηση το παλεψε παντως αρκετα . καμια σχεση με αλλες αεροπιπες
για @@ ουτε λογος ( αν και φρεσκοπλημενα φρεσκοξυρισμενα ) πραγμα το οποιο με ψιλοχαλασε :/
Παμε στο σεχ , με ρωτησε τι μ αρεσει αλλα δεν ηξερα τι να απαντησω , δεν ειχα κατι στο μυαλο μου εκεινη την στιγμη τεςπα αρχιζουμε με ιεραποστολικο , οπου με προετρεψε να κοψω ρυθμο οταν αρχισα να παιρνω φορα , μετα πισοκολητο , μετα λιγο στα ορθια με αυτην σκυμενη στην πολυθρονα μετα ηρθε απο πανω , οπου πηγαιναμε καλα αλλα κουραστηκε μαλλον , με ρωτησε τι αλλη σταση θελω αλλα ειχα ζεσταθει λιγο , ειχε περασει και η ωρα και προκειμενου να ακουσω κανα ξενερωτικο < τελειωνε > προτεινα και περασαμε σε χειροτεχνια οπου τελικα τελειωσα πανω στην κοιλια μου
( τα βυζια μου ηταν λιγο μακρυα δε τα εφτασα, χαχαχα )
Πληθηκαμε και την εκανε με ενα γεια , δεν ειχαμε φιλακια σημερα...


Στα Συν η γενικα καλη συμπερηφορα - διαθεση της κοπελας , οι εναλλαγες στασεων και η μη βιασυνη
( δηλαδι τα αυτονοητα ...)
Η σχετικα καλυτερη αισθηση στο σεξ απο κατι αλλα λαδωμενα πιπινια που εχω παρει

Στα πλην ο χωρος , στεναχωρο δωματιο , οι συζητησεις που ακους απ εξω , και ζεστη που εκανε παρα την λειτουργια του κλιματιστικου
καθαρα ηταν παντως η θειτσα παρα τα χρονια της κανει καλη δουλεια

40 Ευρος φτωχοτερες εφυγα , με αναμεικτα συναισθηματα
παντως δεν εφυγα απογοητευμενος ουτε αποκλειεται δευτερη επισκεψη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Έφη
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού