Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο μαγαζί αρκετές μέρες πρίν και ετεροχρονισμένο ποστάρισμα λόγο έλλειψης χρόνου....
Η Ιωάννα λοιπόν είναι μέτρια εμφανισιακά(για τα δικά μου γούστα πάντα) αλλά αποφάσισα να περάσω γιατί πρόσφερε full πρόγραμμα και επίσης γιατί στο εν'λόγω μαγαζί δούλευε η Ντανιέλα η οποία ήταν πραγματικά καλή!
Στο δωμάτιο η κοπέλα ξεκινάει με πολύ χλιαρά προκαρτατικά τα οποία συνεχίζονται με μια μέτρια πίπα(σε ρωτάει για ακάπωτο) και χαϊδεμα τον αρχιδιών με το χέρι(το ίδιο έκανε και κάποιες στιγμές όταν την έπαιρνα απο πίσω..) Αφού επίλθε μια στύση κατα 60%, η οποία δεν θα ήταν ικανή για να εκπορθήσει την ωραία της σούφρα της, την γύρισα σε ιεραποστολικό για 1-2 λεπτά όσπου αισθάνθηκα αρκετά έτοιμος για την πίσω πόρτα. Γύρισμα στα 4 επάληψη απο μένα με λίγη κρέμα στο επίμαχο σημείο και είσοδος στο ζεστό φιλόξενο εντεράκι της....
Η κοπέλα άντεξε αρκετό και επίμονο σφυροκόπημα και μάλιστα κάποιες στιγμές της τον έβαζα τόσο βαθιά που απόρρησα που δεν δυσανασχέτησε... Το τελίωμα ήρθε έπειτα απο 5-6 λεπτά στην ίδια στάση. Αφού άδειασά τα πάντα μέσα στον κώλο της, τον τράβηξα σιγά σιγά έξω και αυτή βοήθησε κρατώντας το προφυλακτικό το οποίο και ήταν πεντακάθαρο(έχω φοβηθεί με αυτά που μου έχουν συμβεί στα μπουρδέλα και μετά απο τόσο βαθιές διεισδύσεις ήμουν προετοιμασμένος για τα χειρότερα :ρ).
Γενικά θα έλεγα οτι η κοπέλα τιμά το 20ευρω άν και δεν θα πήγαινα για 2η φορά απλά γιατί δεν είναι το στύλ που γουστάρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού