Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Swingers Club (Abroad) 27565
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Εχω παει σε αυτο το μαγαζι περισσοτερες απο 15 φορες...

Δυστηχως τελευταια εχει χαλασει παρα πολυ ως προς την αναλογια αντρες/γυναικες.

Καταρχην ολες τις φορες πηγα με ταξι, καπου στα 15-20 ευρω aπο central station

Μπαινοντας μεσα στην εισοδο ειναι ενας γερος... ο οποιος ζηταει να πληρωσεις την εισοδο (παλια πληρωνες στην εξοδο) και σου δινει ενα βραχιολακι που το φορας στο χερι και αυτο εχει πανω ενα νουμερακι και ενα κλειδακι για το ερμαριο σου.

Ευθεια πας στα "αντρικα" αποδυτηρια οπου γδυνεσαι κανεις το ντουσακι σου και φορωντας απλα το εσωρουχο σου η τιποτα η μονο πετσετα, συνηθως με εσωρουχα οι περισσοτεροι.

Υπαρχει ενα μεγαλο σαλονι με τραπεζια και μπαρ για το ποτο. αν παρεις ποτο δεν πληρωνεις στο μπαρ, απλα τους δειχνεις το νουμερο στο βραχιολακι και σου κανει λογαριασμο στο τελος στην εξοδο.

επισης εχει καπνηστηριο διπλα απο το μπαρ σε κλειστο χωρο με τβ να παιζει τσοντα, εκει καπνιζα μια φορα και ηρθε ενα ωραιο γκομενακι διπλα μου και μου ζητησε να βαλω τη πετσετα να κατσουμε διπλα διπλα, μου πηρε πιπα εκει μεσα και εγω καπνιζα... καλη φαση ηταν.

στο μπαρ απο κατω στο μεγαλο σαλονι γινονται γνωριμιες και χυμα παρτουζες... στη κυριολεξια χυμα ομως... βλεπεις πολλα ζευγαρια να παιζουν, συνηθως εχει και το μαγαζι 2-3 πορνες που πηδας οσο θες μεσα στη τιμη χωρις εξτρα χρεωση αλλα εμφανισιακα δεν αξιζουν.

απο την αλλη πλευρα των αποδυτηριων θα δειτε μερικα πριβε δωματιακια για ζευγαρια συνηθως που θελουν λιγο απομονοση χωρις να τους τη πεφτουν σολο αντρες αλλα με τζαμαρια....πηδιουνται και βλεπεις χυμα...

ευθεια θα δειτε τη σαουνα *(2 εχει μια κανονικη και μια πιο μικρη) διπλα απο τη σαουνα εχει τη πισινα....μεγαλων διαστασεων.

ανεβαινοντας τις σκαλες πανω εχει το dark room .... φετος εγινε κανονικο dark room αφου δεν βλεπεις χριστο, και μεγαλωσε το χορο, ηταν κλειστο σε ενα σημειο, πλεον ανοιξε και εχει πολυ βαθος. το απεφυγα μιας και κυκλοφορουσαν 2-3 μαυροι στο μαγαζι και λεω κατσε μη τρεχω ...

στο dark room εχει μια πορτα που οδηγει στη ταρατσα, εκει στη ταρατσα εχει ενα σπιτακι που και εκει πηδιουνται αλλα συνηθως εκει πανε για να καπνισουν φουντα (νομιμα).

Εχω πηδηξει πολλες γκομενες στο μαγαζι αυτο, τελέυταια και καλυτερη ηταν μια αγγλιδα που ειχε παει με τον αντρα της, πολυ ωραια γκομενα , επινα το ποτακι μου και μου χαμογελουσε απο απεναντι, πηρα το ποτο μου πηγα καθησα διπλα της και αφου πηρα το οκ απο το συζηγο αρχισα να τη χαιδευω . αυτη μου πηρε πιπα και μετα καβαλησε απο πανω, την εσκισα στη κυριολεξια.

Γενικα σ'αυτο το μαγαζι πρεπει να εισαι τυχερος γιατι μπορει να γαμησεις το καλυτερο μουνι που δεν φανταζεσαι αλλα μπορεις να φυγεις και χωρις να κανεις τιποτα.εχω φυγει μερικες φορες χωρις να πηδηξω.

Επισης το καλο ειναι οτι οταν θες να φυγεις πας στο γερο στην εισοδο και του λες να καλεσει ταξακι , δεν χρειαζεται να βγεις εξω και να ψαχνεις ειδικα με το απιστευτο κρυο που εχει.

Καλη εμπειρια θα ελεγα σε οσους αρεσει η κατασταση αυτη, αξιζει ενα περασμα αλλα μη πας με τη σιγουρια οτι θα πηδηξεις κιολας.

(Για να μπειτε αναμεσα σε ζευγαρι να ρωτατε παντα τον αντρα αν επιτρεπεται, και κατι βασικο το ΟΧΙ σημαινει ΟΧΙ)
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
60?
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
8
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού