Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι είναι τούτο ορέ????Χμμμ; Πήγα λοιπόν χτες να τσεκάρω το στουντιάκι με τιμές ρδέλου να δω τι παίζει (και να φύγω, γιατί δεν πίστευα ότι θα είναι κάτι σοβαρό...). Καλά ΜΑΚΑΡΙ να είναι η αρχή και να ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα καθώς και όλος ο χώρος.... Λοιπόν έχουμε και λέμε χώρος γαμάτος και πεντακάθαρος (βέβαια πήγα 6 παρά και μάλλον ήμουν από τους πρώτους..). Τσα2 σούπερ, δωμάτια με νιπτήρα και ντους με τζακούζι και τηλεοράσεις με ντοκιμαντέρ (!!!!!!), προγράμματα 2, 20 το απλό και 30 με 69 και μεγαλύτερη άνεση χρόνου είπε!!!!!! Το μουνάκι πολύ στα γούστα μου, όμορφο Ρουμανάκι με ωραίο βυζάκι καρέ μαλάκι, σχετικά κοντούλι, κλασικό κοντοπούτανο δηλαδή. Οκ η τσα2 την εκθείασε για το δωμάτιο αλλά πείρα χαμπάρι από τα κρεμασμένα μουτράκια της μικρής ότι πουλάει λίγο παραμύθα η τσα2... Λέω δεν γαμιέται δε πα να χει και μούτρα εγώ αυτό με 30 Ευρώ δεν το χάνω !! Όντος δίνω τα 30 και μπαίνω για ένα τζακουζάκι Κουλ...!!! Όσο ήμουνα μέσα πρέπει να σκάσανε 4-5 άτομα(!!) οπότε αγχώθηκα λίγο και δεν πολύ απόλαυσα το τζακούζι μου, βγήκα ποιο γρήγορα (μην κρεμάσω και τους συναγωνιστές ..Σπασίκλας).

Επί του πρακτέου τώρα. Έρχεται το κοντοπουτανάκι παίζει η σύσταση κάτι ψιλά χάδια για να πάρω μπρος και μετά μπούκι αρχικά ψιλομάπα αλλά στην πορεία που γυρίσαμε 69 (τέλειο πεντακάθαρο γλυκύτατο μουνάκι που υγραίνετε στο μπαμ και δεν λες να σταματήσεις να γλύφεις ..) το μπούκι έγινε τέλειο, σε σημείο που το έκοψα ένα κλικ πριν το τέλος (πάλι καλά...). Ξεκίνημα γαμισιού με το μικρό από πάνω (πολύ καλή και στενούλα θα έλεγα..). Πάντως εδώ θέλω να τονίσω ότι μάλλον το μικρό δεν είναι για πολλά κοπανήματα και είναι αρκετά ερωτιάρα... Κολάει το μουτράκι στο λαιμό σου και βγάζει ωραία βογκητάκια .. Βέβαια κάποια στιγμή για να μην ερωτευθούμε το γύρισα στα 4 (τέλειο κολαράκι αλλά δεν το δίνειΛύπη) όπου μετά από κάνα 5λεπτο ήρθε και το τέλος εντός...

Σούμα. Και γαμώ ..!!! Πer;ipoy κάνα 25λεπτο χωρίς υποψία ενόχλησης (παρόλο που έπαιζε κόσμος..) και η μικρή δίγνει ξενέρωτη αλλά δεν είναι. Δηλαδή ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα στα πλαίσια του 30ευρου... Μακάρι να μην είναι φωτοβολίδα να κρατηθεί και να παρασύρει και τα άλλα... Μόνο και μόνο ο χώρος αρκεί για να δοκιμάσεις ειδικά όταν έχεις δει κάτι άθλια δωμάτια με κολόχαρτο ΜΟΝΟ να το παίζουν στούντιο και να θέλουν και 50 στο απλό πρόγραμμα για το χοντρό GMILF......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Ροξάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού