Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Sex Club 15858
Γενική Εντύπωση
 
9.0
λοιπον,
αυτο το μαγαζι αποτελει μερος αλυσιδας μεγαλης. Υπαρχει τουλαχιστον αλλο ενα στο Αμστερνταμ και πολλα αλλα της ιδιας αλυσιδας σε αλλες πολεις της Ολλανδιας.
σαν χωρος δεν ειναι και κατι ιδιαιτερο, μιζερο θα τον χαρακτηριζα σε σχεση με αλλα στοθντιο του Αμστερνατμ.
Ειναι λιγο στεναχωρο και το μπαρ και τα δωματια.
Οι κοπελες παλι αν και αλλαζουν πολυ συχνα ειναι μετριες και ειναι δυσκολο να βρεις μια πολυ καλη...\απο την αλλη και οι τιμες στο μαρ αλλα και οι τιμες στα δωματα ειναι οι καλυτερες στην πολη....
οι γκομενες αραζουν στο σαλονι του μαπρ, εσυ πινεις την μπυρα σου και διαλεγεις...
πληρωνεις 20 ε για το δωματιο αν θες να κατσεις μιση ωρα και 30 ε αν θες να κατσεις μια ωρα..
απο εκει και περα κανονιζεις την αμοιβη της κοπελας με την κοπελα και μονο, οπως και τις υπηρεσιες.
εγω πριν 2 χρονια που πηγα επελεξα μια μιγαδα μαυρουλα με βυζαρες. για μια ωρα μου πηρε 70 ευρω. σε αυτη την τιμη συμφωνησαμε να κανουμε μαζι τζακουζι, να μου κανει μασαζ καθως και 2 εκτονωσεις (με σεξ εννοειται)...
η κοπελα χωρις να ειναι κακη δεν με ενθουσιασε με την αποδοση της...
ηταν μεν επαγγελματιας, απο την αλλη μου εδωσε την εντυπωση οτι βαριοτανε λιγο,,,

αυτα για τον Γιαν Πιγκ...
ειναι μια απλα πολυ καλη οικονομικη λυση για να ξεφορτωσεις....

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Μέτριος
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.469
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού