Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την κοπέλα λίγο πριν ολοκληρώσει το tour της. Είχα μπουχτίσει τον τελευταίο καιρό με κάτι νταρντάνες που μου αποδειχτήκανε ξενέρωτες και είπα να βρεθώ με κάποια που έχει αντίθετα χαρακτηριστικά σώματος ελπίζοντας να μου βγει σε καλό.
Το ντύσιμο της κατά την υποδοχή ήταν ψιλοαπαράδεκτο παρόλο που είχε πολύ χρόνο στην διάθεση της για να ετοιμαστεί. Το πρόσωπο της είναι μίας απλής κοπελίτσας και έχει πέσει photoshop σε αυτό το σημείο. Είναι κοντούλα με μικρό στήθος αλλά και ωραίο κωλαράκι. Τα αγγλικά είναι ανύπαρκτα και αν δεν ξέρετε ουγγρικά ή γερμανικά θα συνεννοηθείτε με δυσκολία ακόμα και για τα βασικά.
Αρχικά στην πίπα ήταν μετρία καθώς είχε αρκετή ενέργεια αλλά έπασχε από τεχνικής άποψης και γρήγορα προχώρησα παρακάτω που τα πράγματα εξελίχτηκαν καλύτερα. Στο σεξ η ενεργητικότητα που διέκρινα μου βγήκε σε καλό. Ήταν δεκτική και ευχάριστη σε όλες τις στάσεις, με αρκετή διάθεση για πήδημα ενώ στο δεύτερο γύρο και η πίπα της βελτιώθηκε.
Συνοψίζοντας να πω πως είναι μία μικροκαμωμένη κοπελίτσα της διπλανής πόρτας, με απαίσια αγγλικά, αρκετή ενέργεια στο σεξ και διάθεση να φύγει ο πελάτης ευχαριστημένος αλλά το όλο κλίμα θυμίζει ερασιτεχνικό γαμήσι. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου, καθώς για κάτι τέτοιο είχα διάθεση εκείνη την στιγμή, αλλά την συνάντηση πιθανόν θα την ξεχάσω μετά από λίγο καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού