Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124446
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι πάτος ήταν αυτός?Περασα πριν καμια ωρα να παρω μάτι κατα την επιστροφή απο καφεδακι και τελικά βρεθηκα με 50 λιγοτερα στη τσέπη αλλά χαλάλι!Η Σιλβια μια ψηλη Τσεχα έκανε μια στροφή σαν τα μοντέλα στο σαλονι και τα έχασα.Ωραιο κομμάτι λέω.Ο πατος της με μάγεψε αλλά δεν ειχα 100μπαλο να δωσω και πήρα απλό.Δεν θα ξεφυγει όμως τωρα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Στο δωματιο δεν εδωσα μεγάλη σημασια λόγω καβλας αλλα ήταν καθαρο και είχε και νιπτηρα.Η Σιλβια ολο καβλα αρχισε να γδυνεται και μολις που με ακουμπησε στο επίμαχο σημειο έγινα τουρμπο.Στα προκαταρτικα ηταν καλη και η πιπα της καλη αλλα εκεί που ήταν αστερι ήταν στο σεξ.Προστυχα λογια και διαφορες ποζες.Πηγα να την χαιδέψω το γατακι αλλά με απομακρινε ευγενικα και δεν επέμεινα.Στα τέσσερα η θέα ήταν μαγική.ΘΕΕ μου ένα ΠΑΤΟΣ!Αντεχει στη πιεση και το τραίνο τσαφ τσουφ μέσα έξω στο τέλος σφύριξε.Μετα την είχα διπλα μου και τη κοιτούσα και τη χαιδευα ενω εκεινη συνεχιζε να παιζει μαζι μου.Στην πρώτη ευκαιρία πάω για 100μπαλο και back door δεν το χάνω το κομμάτι!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού