Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325832
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βικη ειναι ενα ξανθο νεοφερμενο κοριτσακι με καρε μαλακι που οντως σου κινει την προσοχη.! Made from Germany μου ειπε, μετριου αναστηματος βυζακι μετριου σχηματος φυσικο παρα πολυ ωραιο στην αφη, με πεταχτη ρωγα, κωλαρακι φαρδυ σε κανει να αναστεναζεις.!! Προσωπακι ωραιο αν εξαιρεσεις κατι σημαδακια στο προσωπο της ειναι σχετικα ομορφουλα. Επιδερμιδα ηλιοκαμενη με μηδεν ιχνη απο μαγιο.!! Προκαταρτικα μηδεν.! αν δεν χουφτωνα εγω λιγο στην αρχη, αν δεν επεζα με τα βυζακια λιγο θα περνουσε την καποτα κατευθειαν οπως και εκανε και ακολουθησε μια ωραια πιπα με κανα δυο deepthroat, και γενικα γλυψιμο μονο το κεφαλακι και με το αλλο παιξιμο σαν μαλακια, γενικα το εχει στην πιπα, μπαλακια σε εμενα δεν ειχε αν και το σκεφτομουνα να μου τα περηποιηθει με ειχε διεγειρε για τα καλα, και δεν χρειαζομουνα εξτρα καραμελωμα.!! Η σταση που πηρε οσο ποιο μακρια να μην μπωρω να ποιασω τιποτα, ισπανικο το οποιο εκετελεστηκε να και τα βυζακια της δεν ειναι για τετοιες καταστασεις.!!
Κλασικα απο κατω για αρχη, το μουνακι της ψιλορυχο, αλλα κρεμαρησμενο δεν ενιωθα τιποτα, φιλακια στο λαιμουδακι της ελευθερα, μου εριχνε καπου καπου καμια ματια ψιλοχαμογελοντας, και ανεβαζμα απο επανω αφου εσκυβε προς τα εμενα τα βυζακια της περνανε πολυ ωραιο σχημα, ολοστριγγυλεβανε, καυλωτικη αισθηση, η κωλαρα της επρεπε να την γυρησω αναποδα να δω τον ουρανο και τα αστρα!! ...η να τελειωσω στα 4 που δεν προλαβα...ισως την επομενη φορα...ντυθηκε με φιλησε και εμενα δυς στα μαγουλα και την εκανε...
Γενικες γραμμες λιγομηλιτο κοριτσακι δεν περνει προτωβουλιες, χαμογελαστο, με ωραιο σωματακι, μαλλον δεν δυσανασχετει αν το πιεσεις, εγω δεν, λιγη προσπαθεια παραπανω δεν βλαπτει, ισως την ξαναπροτιμισω στον μελλον για ενα εκτενεστερο τσεκ απ...
Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.163
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού