Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215111
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη επίσκεψη στην ερωτική βίλα της Λάρισσας.

Σε ενα από τα σπιτάκια που βρέθηκα, με καλωσόρισε η τσατσα και μου καλεσε την Αννα. Η κοπελια ειναι ξανθια, κοντο καρε μαλλι (που το λατρεύω παρεπιπτώντος), αδυνατο σωματακι (όχι όμως γυμνασμένο), πεντακάθαρη,με στήθος φυσικό τεσσάρι γεμάτο και με ομορφο προσωπο. Γενικά ένα αρκετά όμορφο μωρό.

Μετά τις χαιρετούρες, τα προγράμματα ξεκινούν από € 30 απλά και φτάνουν στα € 150 με μιση ώρα και δύο εκτονώσεις. Σε σχέση με την Αθήνα τα θεωρώ κάπως τσιμπημένα πάντως (έως και πολύ).

Επέλεξα το απλό έτσι για να δω τι θα παιξει. Αφού μπήκα σε ενα από τα πιο καθαρά δωμάτια που έχω μπει ποτέ, μετά από κανα 5λεπτο μπαινει και η Αννουλα. Αμίλητη, αδιαφορη και ησυχη. Βγαζει το στριγκαγκι της και ξεκινάει το "παιχνίδι". Χαιδεματακια και παιχνιδιακια εκανα εγώ με το στηθος της ενώ αυτη προσπαθούσε να με αναψει. Κατεβαινει στο Ουκο μου και φοραει το σκουφακι και ξεκιναει ενα μετριο τσιμπουκι με αρκετα χερια. Το γυρίζουμε σε ένα 69 και στη συνέχεια ως ενας γνησιος βυζολατρης, της λέω να έρθει από πάνω μου για να θαυμάζω τη θέα και να ρουφάω τις ρόγες της. Τελείωσα με το να γλύφω τις βυζάρες τις και χτυπώντας λίγο το κωλαράκι της.

Η συμμέτοχη της ήταν για το Π^^^^σο χωρίς καθόλου πάθος και μόνο να ακούς τις ανάσες μας. Για να ξελαμπικάρεις κάπως, ηταν μια χαρα.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι από την βίλλα θα ξαναπεράσω αν με φέρει ο δρομος.

Καλό μήνα σε όλους με πολλά γα****α.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
8
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού