Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 9 10
FKK/Sauna Club 21057
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χθεσινή επίσκεψη υστερα απο κανένα 5 μηνο στο συγκεκριμένο μαγαζι.( ασ σημειωθει οτι παω στο συγκεκριμενο απο τοτε που ανοιξε πριν 5 χρονια και ουσιαστικα ο πρωτος που εγραψα για το palace στο πρωτο πρωτο bourdela ..

Η ιδανική λυση αντι να περιμένω 6 ωρες για την επόμενη μου πτηση
Σαν πρωτη παρατηρηση η κριση εχει χτυπησει ασχημα και εκει ..Λιγες κοπελλες με ποιοτητα προς τα κατω και ακομα λιγωτεροι πελάτες .. και ολα αυτα να οδηγουν σε βαρεμαρα ...
Για κακη μου τυχη ,αποφασισα να καταθεσω το πρωτο φορτιο σε μια Ελλεηνιδα Λύπη, μαλακια μεγάλη, και μεγαλο turn off ..ειπα μας και η πατριωτισα προσφερει στην γερμανια καλυτερες υπηρεσιες απο αυτες του Μεταξουργειου ..αλλλα μπα , που τετοια τυχη ..τσαμπα πεταξα το 100ρικο Εμαθα βεβαια ολα τα κουτσομπολια της βιομηχανιας ..γενικα μια δυστυχια και μια ταση για αρπαχτες απο τις Ρουμανες κυριως ..
Ευτυχως ενα τρελλο ξανθο μωρο ( Ουγγαρια ), τι μωρο γυναικαρα ηταν Γλώσσα, φρονισε να μου χαρισει ενα απο τα ωραιωτερα γ@μισι@ της ζωής μου .. το γεγονος οτι τελειωσε και αυτη το βαζω στις διακρισεις μου ΧαμόγελοΧαμόγελο
Συμπερασματικα ... παντα αξιζει μια επισκεψη ,ισως ποιο αργα ( μετα τις 6 - 7 ) το απογευμα αλλα θελει πιο πολυ προσοχη απο παλια στην σωστη επιλογη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
+50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
+100

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
250
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
3
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, PSAXTIRI, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού