Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 13 10
Τσόντες 56862
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
10.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
Δ/Υ
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
4.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
8.0
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Ετσι ειναι διοτι δεν μπορει κυριε Σειρηνακη να μας καβλωνεις με αυτο το υπερλαμπρο αστερι και μετα να μας αφηνεις στα κρυα του λουτρου. Τι ηταν αυτο πραγμα ρε μαγκες που εζησα. Ειδα την εν λογω τσοντα πριν λιγο. Δεν εχω λογια να περιγραψω αυτο που ειδα. Εχω δει στη ζωη μου απειρες τσοντες. Ειχα ομως πολυυυυυυυυ καιρο να καβλωσω απο τσοντα σε τετοιο βαθμο. Και η αιτια, η πρωταγωνιστρια της ταινιας. Τι ατιθασο πλασμα ηταν αυτο; Τη καβλα ειναι αυτη που εκπεμπει; Τι ναζι, τι σκερτσο τη πουτανια ειναι αυτη που βγαζει οταν γαμιεται(κυριως απο κωλο); Πραγματικα ενα υπεροχο πλασμα γεννημενο γι'αυτη τη δουλεια. Αρχικα αυτο που με παρακινησε να δω την εν λογο ταινια ηταν η φατσα της κοπελιας. Δεν ξερω με καβλωσε απο την πρωτη ματια. Και βεβαια να μην ξεχασω και τον φλογερο και υπεροχο κωλο της. Η κοπελια σε αυτη την ταινια αποδυκνυει περιτρανα οτι δεν αρκει το να ειναι μουναρα καποια για να παιξεις σε τσοντα, θα πρεπει να διαθετει και καποια αλλα στοιχεια τα οποια η δεσποινιδα αυτη τα διαθετει στον υπερτατο βαθμο. Απο θεμα ομορφιας σε παλιοτερες ταινιες της σιρινα εχουμε δει και ποιο ωραιες γκομενες. Αλλα με τετοια διαθεση και με τετοιο παιξιμο, ΚΑΜΜΙΑ δεν πλησιαζει την πρωταγωνηστρια αυτης της ταινιας. Απο σεναριο και σκηνοθεσια ισως μια απο τις χειροτερες της σιρινα. Αλλα οταν παιζει μεσα αυτο το αστερι ποιος τα γαμαει αυτα. Οσοι δεν την εχουν δει ακομα, δεν το συζηταω,

Σ Π Ε Υ Σ Α Τ Ε!!!!!!!!!!! Κουλ
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού