Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετυχε και περναγα απο την περιοχη πολυ αργα χθες το βραδυ και ειχα πολυ ορεξη για γαμησι. Οποτε πηγα να δω τι προσεφερε το καταστημα. Το μενου ειχε Ντελια. Μαυριδερο μελαχρινο ρουμανακι, πιπινι θα ελεγα, με συμπαθητικη φατσουλα, ωραιο σωμα ,3αρι βυζι μαλλον σηλικονε. Μπαινω στο δωματιο και περιμενω. Ενω εξω η μικρα με υποδεχτηκε με χαμογελο, εντουτις μπηκε μεσα με ξυνισμενα μουτρα. Εν το μεταξυ δεν ξερω αλλα χθες ειχα μια πολυ επιθετικη διαθεση. Με το που καθεται διπλα μου της ορμαω. Σιγα! μου λεει με σχετικα νευρα. Λεω απο μεσα μου δε γαμιεσαι μωρη πουτανα. Στηνομαι στα γονατα για να μου παρει πιπα διοτι απο προκαταρκτικα αυτη δεν ειχε διαθεση. Μου περνει μια μετρια πιπα και χωρις δευτερη σκεψη την βαζω για ιεραποστολο. Της το καρφωνω και προς μεγαλη μου χαρα διαπυστωσα πως το μουνι ηταν σχετικα στενο. Οχι ενα απ'τα γνωστα πηγαδια. Την ωρα που την γαμαγα, αυτη εκει συνεχεια με ξυνισμενα μουτρα και υφος που ελεγε καθαρα οτι εκανε αγγαρεια. Εν πασει περιπτωση εγω δεν καταλαβαινα τιποτα και την ξεσκιζα. Μετα την περνω απο πανω μου καβαλα, οπου και εχυσα με δικια μου προσπαθεια. Παντως το αχτι μου το εβλαλα και το ευχαρηστηθηκα. Παροτι η μικρα ηταν λιγο ψιλοξενερωτη, εντουτις δεν με πιεσε στο θεμα του χρονου. Για να τα λεμε ολα δηλαδης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού