Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 25 10
Τσόντες 109685
Γενική βαθμολογία
 
1.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
1.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
4.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
1.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
1.0
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Η παρακμη της ελληνικης τσοντας αγαπητοι συνμπουρδελιαριδες καλα κρατει διοτη πλεον καθε ειδος υπο εξαφανιση θα παει να βγάλει και αυτο τσοντα ,δεν μιλαω για καμια αλλη εκτος απο την υπερωκεανια φωκια μαριαννα ντουβλη,δεν εχω κατι με τα παχυσαρκα ατομα διοτη εχω φιλους που ειναι παχυσαρκοι συγγενης κλπ αλλα αυτη ειναι απο μυαλο φαλαινα !

Δηλαδη αυτος ο κυριος σειρινακης πως την εχει δει? θελει να ξεφτυλησει τελειως το σεξ στην ελλαδα? Ειναι που ειναι εντελως παρακμιακο που θα ερθει η μερα και θα βλεπουμε μονο καρτουν σεξ Που ειναι οι εποχες του γκουσγκουνη? Δηλαδη τι διαολο ειναι αυτο? Τσοντα η παρωδια?Μαλλον το δευτερο....

Ας αρχισουμε....

Σκηνη πρωτη: 4 Εξωπλανητικες ελληνιδες οι οποιες εχασαν τον ελενχο του ufo που οδηγουσαν και αντι να πάνε στον αρη δυστηχως εκαναν αναγκαστικη προσγειωση στην γη! Δεν εξηγειται αλλιως λοιπον γιατη μεγαλο ποσοστο ελληνιδων ειναι μπαζα διοτη μεγαλο ποσοστο εξωγιηνων
εχουν μαζευτει στην ελλαδα και εχουν ξεφτυλησει τον τοπο ! Τι να πω ? Για της 4 βλαχαρες που το παίζουν κοριστια των βορειων προαστειων και ετσι? Καταρχας κανεις δεν καυλωνει με αυτες της φράσεις ποσο μα ποσο ηλιθιος πρεπει να ειναι ο σεναριογράφος? Κατη συζητησεις για κλαματα το να δεις μια τετοια τσοντα και να ακουσεις τετοιες συζητησεις μεταξυ 4 βλαχαρων ειναι υποβαθμηση εαυτου! Δεν συνεχηζω αλλο σε αυτο το κομματι διοτη και μονο απο αυτα που λεγανε πηγα να ξεράσω.....


Σκηνη 2: Παει η συνμπαζολα της ντουβλη να την πέσει στον κυπριο στην τουαλετα και ετσι στο ξεκαρφοτο του λεει > ελπηζοντας ο σκηνοθετης οτι αυτο θα αναψει τους θεατες Money MouthMoney MouthMoney Mouth! Η συγκεκριμενη το κατέχει λιγο το αθλημα αλλα το μουνι της μου θυμηζε αυτο της γιαγιας μου,ξεχειλωμενο οσο δεν πάει αλλο! Παντως γαμιωταν καλα δεν μπορω να πω ,ενα θετικο στοιχειο ειναι μονο το σεξ που εκανε αυτη!

Σκηνη 3: Στο δωματιο της φαλαινας λοιπον η οποια παρακαλάει τον γυμναστη να την γαμησει μεσο φρασεων που σε κάνει να σπασεις την οθονη να ανηξεις το παραθυρο και να πηδηξεις στο κενο!Την μια βάζει το τσιγαρο στο μουνι της ,την αλλη λεει εχω κανει λευκανση κολοτρυπιδας Θυμός
ο γυμναστης το πέζει δυσκολος και καλα οτι εχει δεσμο και τετοια και οτι δεν θέλει να χασει την σχεση του και ετσι η τουβλη καλει τον κυπριο πάλι για να αναλάβει αυτος ,εντομεταξυ ειταν και η υπηρετρια διπλα που έκανε καμάκι! Ο κυπριος κατεφθασε σε χρονο μηδεν και το μονο σημειο που γέλασα στην > ειταν οταν ειχε διαλογο με τον γυμναστη και σε μια φαση του λεει? > αχαχχαχα...εκει ελιωσα αλλα μου εκοψε το γελιο το γαμησι που έπεσε μετα ΛύπηΛύπη! Πιπα δεν ξερει να πέρνει,μονο το πανο μερος κραταγε και την έπεζε τιποτα αλλο.Οταν την γάμαγε δεν φωναζε καν και πολλα αλλα τα οποια θυμηζουν μια παρθενα 12 χρονη ελληνιδα !Στο τέλος δηθεν δεν αντιστέκεται και ο γυμνάστης ο οποιος γαμουσε την υπηρετρια και τελος γαμησε την χοντρη...

Σκηνη 4: Τελος,ο γυμναστης και ενας αλλος ο οποιος δεν ξερει καν ελληνικα γαμανε σε στυλ παρτουζας την υπηρετρια η οποια απο φατσα δεν λεει αλλα απο σωματακι εσκιζε,τελευταια σκηνη μια απλη τσόνα ....


Παντως αυτην την φορα το βιντεο πατωσε σε συγκριση με αυτο της τζουλιας που είχε τεραστιο κερδος! Ρε μηπως πρεπει να κάνω και εγω λευκανση κολοτρυπιδας για να μπορω να χεζω και να κλάνω καλυτερα? Λεω μηπως?

ΠΑΡΑΚΜΗ.....
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού