Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειχα πολυ μεγαλη διαθεση να παω σε στουντιο αν και δεν ειχε περασει ουτε μια βδομαδα απο την προηγουμενη συνευρεση μου σε σπιτακι. Ημουν ομως πολυ προβληματισμενος στο που να παω. Μετα απο διαδοχικες επισκεψεις σε Πενυ, Λαουρα, Μονικα, Λίντα και Βανεσσα, δεν ηξερα που να παω. Διαβασα παλι κριτικες και αν και δεν ειμαι πολυ φαν του να πηγαινω με μιλφ σε στουντιο(οχι πως δε μαρεσουν τα μιλφ, καθε αλλο!) αποφασησα να παω στην Εμανουελλα. Παω που λετε και με υποδεχεται τσα2 ψιλοτραγωδια. Οχι ως προς την συμπεριφορα της, αλλα ως προς το παρουσιαστικο της(γρια μαγισσα). Μετα απο λιγο ερχεται η Εμανουελλα να την δω μιας και η μονη αποψη που ειχα γι'αυτην ηταν οι φωτος στο ιντερνετ. Η αληθεια ειναι οτι εκανε πολυ γρηγορη πασαρελλα και δεν την προσεξα καλα. Εν πασει περιπτωση, περασα ορμωμενος κυριως απο τις κριτικες που ειχα διαβασει. Σε πρωτη φαση προσεξα πως προκειτε για ενα αδυνατο μιλφ με στεγνο σωμα και συμπαθητικο κωλαρακι. Το προσωπο δεν το ειδα καλα και εδω ακριβως ειναι το κλειδι της ιστοριας... Περασα μεσα εκανα μπανακι και μετα απο λιγη ωριτσα ηρθε η Εμανουελλα. Αμεσως μου ορμα καταπανω και της ορμαω και γω στα βυζακια της βαζοντας παραλληλα δαχτυλακι. Ημουν παρα πολυ καβλωμενος. Σε πρωτη φαση παντως ηταν δεκτικη και θερμη. Βεβαια ψιλοξενερωσα λιγο, διοτι εχοντας τοσο καιρο συνηθισει σε τρυφερα βυζακια οπως Βανεσσα, Λαουρα και κυριως Μονικα, τα βυζακια της Εμανουελλας μου φανηκαν ψιλοτραγωδια, μικρα και πετρα. Επισης το μουνι της το ειχε πασαληψει με πολυ κρεμα. Τεσπα συνεχισαμε. Στη συνεχεια ορμαει στην πουτσα μου για πιπα. Αρχησε να μου την γλυφει με λυσσα πιεζοντας παραλληλα τα αρχιδια μου. Σε αυτο το σημειο ρε μαγκες εγινε κατι το οποιο δεν μου εχει ξανατυχει σε στουντιο. Δεν ξερω τι στο διαολο εγινε και δεν ειδα καλα το προσωπο της εξω, αλλα και μεσα οταν μπηκε επειδη μου ορμηξε, παλι δεν το ειδα καλα, σε ολα αυτα προσθεστε και τον πολυ χαμηλο φωτισμο του δωματιου. Την ωρα της πιπας ομως
ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ. Εβλεπα οτι μου περνει πιπα μια ΤΡΑΝΣ! Το προσωπο της εκει παρεπεμπε. Οποτε οπως καταλαβαινεται αρχησα να αισθανομαι περιεργα. Εν πασει παεριπτωση το καναμε και με κατι βογγητα και ζουλωντας μου τ'αρχιδια, εχυσα. Ενω αρχικα ειχα στο μυαλο μου να κανω πολλα μαζι της, και θα μπορουσα διοτι απο διαθεση η κυρια στο επιτρεπει. Εχυσα ομως για να τελειωνει η ιστορια καπου εκει. Αν και δεν ειναι καθολου ομιλιτικη, στο τελος ηθελε να κατσει αλλα εγω δεν ειχα διαθεση για πολλα πολλα. Οποτε μετα απο λιγο αποχωρησε. Τι να πω ρε μαγκες ετσι δεν εχω ξαναισθανθει ποτε σε στουντιο(με το σπορ αυτο ασχολουμε εδω και κατι χρονια). Μιλαμε οτι οποιος δει το προσωπο της θα καταλαβει τι εννοω. Και διαβαζα σε κατι αλλες κριτικες κατι για πρασινα ματια και πρασινα αλογα. Επειδη η εν λογω κυρια δεν μου εχει κανει κατι, ησα ησα που ειχε πολυ καλη διαθεση και μου φερθηκε ενταξει, εχω να πω το εξης. Οποιος παει την δει καλα, αλλα καλα ομως, και του αρεσει, εγω απο πλευρας διαθεσης της, του εγγυωμαι οτι θα περασει τελεια. Δεν ξερω, μου εχουν τυχει περιπτωσεις κοριτσιων που βαριονται, αλλες με αθλια συμπεριφορα, οπου εχω κλαψει τα λεφτα μου. Τι να σας πω, προτιμω να κλαψω τα λεφτα
μου παρα αυτο που εζησα. Κλεινοντας ξαναλεω οτι η κυρια απο θεμα διαθεσης ειναι πολυ καλη, αλλα εγω παντως δεν προκειτε να την ξαναδω.

Υ.Γ1: Στις κριτκες που εχω διαβασει ειχα την αισθηση πως θα παω με κατι πολυ καλο. Αλλα ως προς την εμφανιση, ανθρακες ο θησαυρος. Αρα και οι κριτικες δεν λενε παντα την αληθεια. Εκτος και αν αυτοι που τις εγραψαν ηταν μεθυσμενοι ή εχουν και αλλα γουστα.

Υ.Γ2: Απο θεμα καθαριοτητας το στουντιο ηταν πολυ καλο συν το οτι διεθεται ωραιο χωρο στο δωματιο για ντουζακι, καθως και αφθονες καθαρες πετσετες.

Υ.Γ3: Στο παρκαρισμα εβαλα 7 διοτι ψιλοζοριστικα και φανταστειτε οτι ακομη ειναι Αυγουστος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλλα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού