Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΒΡΕΘΗΚΕ Η ΜΑΡΘΑ!!!



Σε μια στιγμη αναλαμπης, ημουν με τον Κοτσαρικο στα γνωστα λημερια, μυριζοντας για κρεατακι.



Σε μια φαση, του λεω, ρε μαλακα παμε να μπουμε σε αυτο δεν εχουμε μπει πολλες φορες. Μετα πολλων κοπων και βασανων παμε, και τι βλεπουμε ρε μαγκες.



Την πολυ αγαπημενη Μαρθα!!!



ΝΑΙ!!! Αυτηνης που ο κωλος ητανε πηγαδι αλλα που ΟΛΟΙ μας την γουσταραμε τοσο πολυ και διναμε γερα στο κωλοσουφριδι της μεχρι να χυσουμε!



Ε λοιπον, βραδυνη βαρδια, θα την βρειτε εκει. Το σπιτι κλεινει στις 2-3 περιπου, συγγνωμη που δεν θυμαμαι ακριβως, αλλα δεν το συγκρατησα.



Ο χωρος ηταν προσεγμενος. Στα επιπεδα του Μεταξουργειου οπως ολοι ξερουμε, και ισως λιγο καλυτερος. Καλος δηλαδη. Απλα καλος.



Στα του κρεβατιου τωρα.



Η Μαρθα γενικα, απο οσο ξερουν και οι παλιοι που την ακολουθησαν στα βηματα της απο την Φυλης που ηταν και μετα που ειχε σταματησει για λιγο και ηρθε στο Μεταξουργειο, ειχε μια πτωτικη πορεια.



Εκει που μου επαιρνε κατι πιπες για σεμιναρια στην Φυλης, και γαμουσα ΜΟΝΟ κωλο και ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥΝΙ, και ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ηθελα, καπως χαλασε.



Κριμα ρε πουστη μου, πραγματικα κριμα.



Η πιπα της παραμενει στα επιπεδα που ηταν, στα καλα προς αρκετα καλα δηλαδη, αναλογα με τα κεφια. Χαιδευει και τα αρχιδια αν της το πεις ( εαν δεν το κανει η ιδια ) και γενικα ειναι σωστη σαν πιπα, απλα ρε γαμωτο καπως σα να βιαζεται.



Και να πεις οτι ειχε κινηση οταν πηγα, δεν ειχε καθολου! Οποτε δεν ηθελε να με ξεπεταξει, απλα εχει χαλασει και αυτη.



Γυρναει με την μια στα τεσσερα με το που σταματαει την πιπα και μου το βαζει στον κωλο της με τη μια. Λεω εγω λες να ξαναζησουμε τις παλιες δοξες? Μετα βεβαια αναθεωρησα και ειπα να τη παρω απο το μουνι γιατι μια φορα που γαμουσα πρωτα απο κωλο, σταματησε μονη της και μου το εβαλε στο μουνι λεγοντας μου οχι μονο κωλο, και ξενερωσα πληρως.



Τελος παντων, γαμαω μουνι, ειχε κατσει καπως ξαπλωτη και ηταν και σφιχτη, και ξαναμπαινω απο κωλο οπου αρχιζω να δινω καπως καλα. Και πανω στην καβλα ( μου ηταν καπως δυσκολο να χυσω γιατι ειχα παιξει μια μαλακια το απογευμα, και ειχα γαμησει και μια καριολα ξενερωτη στην Ιασωνος πριν καμποσα λεπτα ) σταματαει και αρχιζει να μου παιρνει πιπα! Λεει ελα, τελειωσε.



Πω ρε μαγκες! Αν ηξερε σε ποιον το εκανε αυτο το πραγμα ακομα θα ειχε τυψεις!! Εγω παντως ειχα που δε την ξεσκισα και αλλο οσο ηταν στη Φυλης!



Ε και εκει ξενερωσα εντελως, με αποτελεσμα να αγχωθω και να μην χυσω. Της τα κρατησα για το σπιτι βεβαια!



Αλλα γενικα, η μαλακια ειναι οτι εχει χαλασει αρκετα, οσοι την ξερατε ισως να μην θελετε να χαλασετε 25 ευρω πλεον.



Οσοι ΔΕΝ την ξερετε καλο θα ειναι να την δοκιμασετε. Η Μαρθα δεν ειναι μια τυπικη πουτανα. Ειναι κατι σαν τα γαλονια των αξιωματικων. Ετσι και τη γαμησεις, εχεις να το λες μετα, εστω και αν δεν ηταν κατι καλο. Ειναι εμπειρια.



Οι συμβουλες μου σε αυτους που δεν την εχουν ξαναπαρει και θελουν να πανε ειναι, να την παρουν πρωτα απο το μουνι, και οταν ειναι στα χυσιματα να την παρουν απο κωλο, μην φανε την ξενερα που εφαγα εγω γιατι πραγματικα δεν λεει.



20 ευρω το κανονικο αν δεν θελετε κωλο, αν θελετε να γραφτειτε στο αγραφο λευκωμα της ψυχης, και του πρωκτου της Μαρθας, τοτε πρεπει να δωσετε 25 ευρω.



Κριμα ρε Μαρθα κριμα, θα ειχες εναν μονιμο πελατη ( πολλους μονιμους βασικα ) αλλα με τη συμπεριφορα σου με εδιωξες. Δεν πειραζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2007
Όνομα κοπέλας
Μάρθα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού