Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο μια γρηγορη κατάθεση στην μπιανκα ειπα η βραδια μου να τελειωσει ομορφα με την αγαπημένη μου κορασιδα απο οδου φυλης μερια την μαρια την μελαχρινη ,η γνωστη σε ολους βουλγαρα! 12 η ώρα με φοβο οτι θα ειναι κουρασμένη και οτι θα με ξεπετάξει αλλα οχι η μαρια ξέρει να τιμάει τους τακτικους πελάτες της οπως είμαι εγω! Δεν ξέρω τι λέτε συμφωνω και εγω μαγκες οτι εχει πέσει η αποδοση της αλλα με εμένα επειδη την εχω πάρει πολλες φορες τιμάει τα λεφτα που της δεινω ,οχι γιατη εχω καποιο κολημα και καψουρα προς θεου δηλαδη αλλα δεν υπάρχουν πολλες επιλογες πλέον! Εδωσα και εκει τα λεφτα και μπηκα μέσα στο δροσερο δωματιο! Μπένει μεσα η ζουμερη βουλγαρα που μολης βλέπεις αυτα το ζουμερο κολαρακι λιωνεις ,δεν προλαβε καλα καλα να βγάλει τα εσωρουχα αρχισα να την χαιδευω και να της βάζω δαχτυλο! Ενα πραμα που μαρέσει σε αυτην ειναι οτι βάζει ελαχιστη του ελαχιστου κρεμα και ετσι δεν αερογαμεις Γλώσσα και ετσι τελειωνεις ανετα! Αρχηζει με το κολπακι που με τρελένει παντα απαλο σαλιαρισαμα αρχιδιων και φιλια στους γοφους μου εγεινε πέτρα λεω μεσα μου τωρα παλι τα ιδια θα εχουμε ,αλλα οχι δεν ειταν ετσι η συνεχεια! Κλασικα εμένα το προβλημα της υπερβολικης στυσης δεν λεει να τελειωσει αλλα η κοπέλα δεν λεει οχι δεν το αποφευγει καθεται εκει και κάνει οτι εσυ θελεις ! Ανεβένει πάνω μου για αρχη οπου ζοριστικε λιγο αρχησε να αναστενάζει αλλα καυλωνοντας ταυτοχρονα διοτη εμενα μου ειχε σηκωθει πολυ ξανα επειδη με καυλωσε με τα κόλπα της! Αρχισε να χωροπηδαει με μανια και η διαρκεια αυτης της στάσης ειχε 3-4 λεπτα επειτα αλλαζουμε στάση ιεραποστολικη οπου το αγριο σφυροκοπημα διερκησε 5 λεπτα εκανε μια μικρη πουστια με τραβούσε προς τα μέσα για να μην μπω ολοκληρος αλλα δεν μασαω της πέρνω τα ποδια και τα βάζω στους ωμους μου και εκει ειπε > κατάλαβε η μαρια οτι θα της αλαζα τα φωτα πάλι οπως και εγεινε ,για 4 λεπτα αγριο σφυροκοπημα ουρλιαζε λες και ειταν στο τσακ να χυσει ,δεν εχυσε αυτη αλλα τελειωσα εγω ομως,για 2 φορα σημερα ξαπλωσα ανασκελα με φιλησε με χαιδεψε και με χερέτησε! Δεν μπουρσα να πάρω τα ποδια μου εχω ρέψει! Παιδια εχει πέσει η αποδοση της διοτη στην αρχη ειταν καλυτερη οπως ολες βεβαια καμια δεν εχει βελτιωθει η εχει μνει ιδια αλλα αυτη εαν την πάρετε 2-3 φορες την δευτερη θα σας τιμήσει να το θυμάσται! Bye bye γαμιαδες μου...ΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού