Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελος καλοκαιριου λοιπόν και επιστροφη στην ρουτίνα,που αυτη με καλα γαμησια ειναι ενας τελειος συνδιασμος ! Επιστροφη απο διακοπες με την ελπιδα οτι οι φολες θα εχουν παρει πουλο και με αισιοδοξια οτι θα πάρουμε τα δυνατά χαρτια αντε εστω και της μέτριες ειχε σκοπο να πάρω 2 σημερα γιατη ειχα καιρο να μαμησω καλα διοτη απο ιουλιο και μετα μονο φολες στο δρόμο μου αλλα δεν το έβαλα κατω! Γούσταρα τρελα να παρω μελαχρινες σημερα πρωτος στοχος η μαρια και μετα η μπιανκα η ισπανιδα την οποια ειχα πάρει παλια και ειχε τιμησει τα λεφτα της!
Την εψαξα φυλης δεν την βρηκα την εψαξα φωκαίας και την βρηκα εδω πέρα μου την παρουσιάσε η τσατσα μολις μπηκα η οποια ειταν πολυ φιλικη και ευγενικη ,δεν το σκεφτηκα και πολυ και εδωσα τα λεφτα για να μπω μεσα! Περασαν 5 λεπτα χαλάρωσης και μπένει μέσα η κουκλα,μαυρισμένη ,κολαρακι για γαμησια,γλειψιματα και οτι αλλο εχει ο μπαξες,φατσα ομορφη και βυζι 3αρι ,αα επεισης εχει και ωραια ποδια με βαμένα δαχτυλα ασπρο χρώμα αλλα δεν εβγάλε της γοβες ΛύπηΛύπη! Τεσπα αρχηζει με φιλια σε ολο το σώμα χαδια κλπ ,ετσι και ειταν η δικη μου ανταποκριση φιλικος για να μην πάει χαμενο το 20αρικο! Της ζητησα ιεραποστολικο δεχτηκε,αρχησα το σφυροκοπημα και φανηκε οτι γουσταρε τρελά ελεγε στα ισπανικα ( si,si) επομενη στάση στα 4 οπου και εκει τα δεινω ολα και δεν αντεξα για πολυ ακομα! Στο τελος εκατσε στην αγκαλια μου για λιγο και μετα εφυγε! Καλο κοματι οχι απο τα καλυτερα αλλα οχι και φολα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού