Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν παιδιά, πήγα σήμερα κι εγώ στο εν λόγω στούντιο αφού είχα διαβάσει τις κριτικές των συναγωνιστών πριν. Ψάχνοντας για πάρκιν είδα δυο παιδιά να χτυπάνε το κουδούνι και να μην απαντά κανένας και σκέφτηκα οτι είχε δίκιο ο Cheyenne όταν έλεγε οτι είναι λίγο χύμα η κατάσταση εκεί. Μετά απο περίπου 10 λεπτά είχαν περάσει περίπου 7-8 άτομα και δεν είχαν ανοίξει. Κατά τις 17:45 χτυπάει κάποιος κουδούνι και επιτέλους ανοίγουν. Βγαίνει αμέσως έξω ο συναγωνιστής και μετά μπαίνω κι εγώ...Μου εξηγεί η ευγενική κυρία τα προγράμματα: 20-30-40 και βγαίνει η κοπέλα. Μια μικρή κοντούλα μελαχροινή με νορμάλ σώμα και λίγο ξενερωμένη...δηλαδή τίποτα το ιδιαίτερο! Αλλά λέω αφού είναι ένα 20άρικο δε γαμιέται!!! Και μπήκα. Μπαίνει μέσα η μκρή, με ρωτάει πως με λένε και πόσο χρονών είμαι. Εντελώς προκάτ φάση. Τη ρωτάω κι εγώ και μου λέει 21 και οτι είναι απο Ρουμανία. Ξεκινάμε και μου βάζει προφυλακτικό με το "όχημα" στη 2α ταχύτητα. Ακόμα δεν εχει μπει η 5η ρε κοπελιά, που πας; Ξεκινάει για πίπα αλλά επειδή ήμουν πολύ ντεφορμέ λόγω απουσίας απο το άθλημα πάνω απο μήνα τη σταμάτησα. Τέλος πάντων, άρχισα να της γλείφω το στήθος και μετά ξεκινήσαμε, αλλά δεν άντεξα πολύ. Πάντως ξενέρωσα όταν πάνω στην πράξη πήγα να τη φιλήσω στο λαιμό και τραβήχτηκε!!! Έλεος...Το κοριτσάκι δεν το έχει αλλά η αλήθεια είναι οτι φταίω κι εγώ αφού δεν είχα αντοχές.
Αν όντως υπάρχει κάποια άλλη κοπέλα στο στούντιο που να αξίζει εμφανισιακά τότε μιλάμε για καλή περίπτωση αφού το κόστος είναι μόνο 20 ευρώ. Αλλά με τη Ροξάννα δε θα σας συνιστούσα να πάτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Ροξάνα
Filogeno
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού