Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 411 10
Sex Studio 366524
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΧαμόγελοΚαλησπερα τιμημενοι συναγωνιστες !!!Χαμόγελο
Επανερχομαι μετα απο καιρο με κριτικη για την κοπελλα αυτη που μου εκανε μεγαλη εντυπωση.
Δεν μου "βγηκανε" οι μιλφοκαταστασεις που ειχα επιλεξει να ακολουθησω σημερα, και ετσι "φουσκωμενος" θελοντας να μη μεινω με τον μικρο Παναγιωτη στο χεριΝτροπή, κατηφορισα
για πρωτη φορα στα μαγαζια της κασσανδρας, και πιο συγκεκριμενα αυτο στο 3 το επανω.
Εκει λοιπον η υπηρεσια μου ανακοινωσε και παρουσιασε την Νινα. Ενα πολυ ομορφο κοριτσι, κατα δηλωσή της Ελληνοπολωνεζα, με ενα κορμι φωτια που θα καυλωνε και ευνουχο.Σπασίκλας
Κατεβαλα το παραβολο για φουλ προγραμμα με "ελευθερο" (που μυαλο...) και περασα στα ενδωτερα αφου εριξα ενα ντουζακι γιατι ειχα ιδρωσει παρα πολυ απ τη ζεστη.
Με το που μπηκε στο δωματιο και αρχισε να μου γλυφει τις ρωγες...ο...μικρος σηκωθηκε να χαιρετησει την Κυρια !!! (του εχω μαθει να ειναι ευγενικος !!!)Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μετα απο λιγο αφου εβαλε τον πουτσο στο στομα της, μου εκανε μια τετοια πιπα που τρελλαθηκα κυριολεκτικα...σκεφτηκα ποτε αλλοτε ειχα δει το πουλι μου σε τετοιες διαστασεις,
και ποια κοπελλα εκανε κλαρινο με τετοια μαεστρια... η κοπελια διαβαζε τισ σκεψεις μου και πριν προλαβω να ζητησω κατι αυτη το ειχε ηδη ξεκινησει...απιστευτη η εμπειρια της.Λιγο μετα ξεκινησα να γλυφω ενα ζευγαρι παχια μουνοχειλα, και μια τελεια και πρησμενη κλειτοριδα...
Ολα τα λευτα ομως ειναι η θεα στα 4...εκει πια....νοιωθεις πολυ καλα με τον εαυτο σου καθως πηδας ενα τοσο ομορφο πλασμα.
Ομως η κουραση ειναι κακος συμβουλος...προκαλει πτωσεις...αλλα η Νινα και παλι με την πιπα της το εσωσε το παιχνιδι.. !!!
Αδειασα τριςευτυχισμενος μεσα στο στομα της (με καποτα βεβαιως βεβαιως..) και πηρα τον κατηφορο για το σπιτι μου και παλι.
Συμπερασματικα...ενα πολυ καλο 20-23λεπτο με ενα κοριτσι που και χαβαλε κανει, και επαγγελματιας ειναι, και ξερει να σε κερδιζει. Τουλαχιστον με εμενα τα καταφερε τελεια.
Να εισαστε ολοι καλα και καλο/α βολι/α

Πααναγιωτης
Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού