Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215698
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπορώ να πω ότι άξιζε το κόπο για τα χιλιόμετρα που κάναμε. Μπορώ να πω ότι επιτέλους η Λάρισα έχει και κάτι καλό. Η τοποθεσία της Βίλας πολύ καλή και είχε πολύ άνετο παρκάρισμα αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν και το στεγανό πάρκινκ. Λοιπόν αφού οι τσάτσοι μας έδειξαν με καλή συμπεριφορά τις κοπέλες, προσωπικά επισκεύθηκα τη Μόνικα στο στούντιο 1. Ο τσάτσος πολύ φάση με όλη τη διάθεση, των πληρώνω και με αφήνει μέσα στο δωμάτιο. Το δωμάτιο τα σπάγε, αυτό που δε μ΄άρεσε ήταν η μαλακία που έπεζε στην τηλεόραση ξενέρα εντελώς. Τέλος πάντων, έρχετε η Μόνικα πολύ νοστιμούλα, ζουμερή και λίγο κοντούλα το οποίο δε με χάλασε. Έμεινα με το μποξεράκι μου λέει πλησίασε και άρχισε να με φιλάει και να με γλύφει στο λαιμό και σιγά σιγά προς τα κάτω προς τις ρώγες και πιο κάτω. Όταν φτάνει στο μποξεράκι μου λέει "να το βγάλουμε και αυτό;" το βγάζω σιγά σιγά μου φοράει και το καποτέσιον και αρχίζει την πεογλυφία. Μετά από λίγη ωρίτσα ξαπλώνει και μου λέει πλησίασε, της το βάζω σιγά σιγά, σε μια στιγμή μου βγαίνει και βάζει λογικά λιπαντικό και αμέσως συνεχίζω τη δουλειά. Περιτριγυρισμένος απο καθρέπτες ένιωθα λες και γυρνούσα τσοντα. Μετά από μικρή ωρίτσα ίδρωσα κουράστηκα ξάπλωσα, μου τον ξαναέγλυψε λιγάκι και μετα ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε τα χοροπηδηχτά. ΄Υστερα απο λίγη ωρίτσα σηκώνετε και μου λέει πάρε με στα 4 και εκεί λέω από μέσα "Λάρισα σε είδα και λαχτάρησα" και εκεί ήταν που δεν κρατήθηκα άλλο και τελείωσα πάνω στο καλύτερο. Αυτά!!!! Ναι θα ξαναπήγαινα στη Μόνικα στανταρ απλά είναι και ωραίο να ανακύπτεις και καινούργιες κοπέλες. Το μόνο που με χάλασε ήταν η τηλεόραση που έπεζε μια μαλακία και μισή και ότι 30€ = 8 λεπτά, εντάξει κάντο 10 στρογγυλοποίηση τι πειράζει. Τέλος πάντων όλα ωραία και ζήσαν αυτή καλά και εμείς καλύτερα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού