Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Call-Girls 123991
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι η τριτη φορα που συνανταω αυτο το καυλακι και συνεχιζει να με εκπλησσει με την απιστευτη καυλα που εχει μεσα του,αλλα και-πολυ σημαντικο- με την μεγαλη βελτιωση που μου εδειξε στην πιπα της,πολυ καλο deepthroat k μαλιστα χωρις χερια,με ρουφαγε ασταματητα κ σφιχτα,σε σημειο που κρατηθηκα 2 φορες να μην την μπουκωσω με τα χυσια μου.Η συναντηση εγινε σε γνωστο ξενοδοχειο πισω απο το Ωνασειο,ηρθε στην ωρα της-οπως κ τις προηγουμενες 2 φορες-φορωντας ενα σορτσακι και χρυσα ψηλοτακουνα.ξεκιναω με ενα δυνατο γλυφομουνι κ μετα απο λιγη ωρα αρχισα να νοιωθω το μουνακι της να υγραινεται πολυ,δειχνοντας με τις φωνουλες της οτι το ευχαριστιεται τρελα,σφιγγοντας κ τα ποδια της στο κεφαλι μου.εν συνεχεια μην αντεχοντας αλλο την μπουκωσα με το σωληνα μου,περιποιουμενη ταυτοχρονα κ τις μπαλλες μου.αφου οπως προειπα αντεξα 2 φορες,ξεκινησε ενα δυνατο σφυροκοπημα με μενα απο πανω της κ μετα απο λιγη ωρα ηρθα απο πανω της σε σταση ισπανικης,ξεφορτωνοντας με δυναμη στο στομα της ολο το φορτιο μου-στα 20ευρω επιπλεον μετα απο την τηλ.συνομιλια-..μικρη αναπαυλα κ η Μαιρουλα ξανα στο εργαλειο να ρουφαει ακουραστα κ τελος εν συνεχεια του 2ου γυρου με ξεσκισμα του μωρου στα τεσσερα-το καλο για το τελος,οπως παντα-με τις φωνες της να ακουγονται δυνατα καυλωνοντας με πιο πολυ κ χυσιμο στην κωλοτρυπιδα της..Αχ αυτη η τρυπα!!εχει γινει το ονειρο μου κ η πλακα ειναι οτι φαινεται αρκετα εως πολυ δουλεμενο το γκροβερακι της!Δυστυχως μαζι με το φιλι συνεχιζει να ειναι περιορισμος της.Για αλλη μια φορα παντως νοιωθεις οτι γαμας αματουρ κοριτσι-κυριολεκτω-κ μαζι με την προθυμια-δεν λεει οχι σε οτι γουσταρεις-,αποτελουν το βασικο λογο σταθερης επιλογης μου.Εγω την συστηνω ανεπιφυλακτα παντως σε οσους συναγωνιστες θελουν κατι τετοιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού