Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεφτηκα βραδι Κυριακης 22/8 τη Σπυρου Πατση 40 και αντικρυσα τη Μιρελλα απο Ιρλανδια. Μου γυαλισε η αληθεια ειναι ειχε πολυ καλη εμφανιση εχει πολυ ωραια επιδερμιδα μαυρισμενη και γλυκο προσωπακι. Που να ξερα ομως τι θα ακολουθησει κ τελικα περασα μεσα. Η κοπελα βαριοτανε προκλητικα να συμμετεχει μεχρι κ την καποτα δε καταδεχτηκε να μου φορεσει κ τελικα την εβαλα μονος μου. Δε συζηταω για δαχτυλα εδω αλλες δε δεχονται. Μετα απο μια αγαρμπη πιπα αντε να ητανε κανα λεπτο το πολυ η οποια δε με εφτιαξε καθολου γυρναει σε 69 οπου εγλυψα κ εγω το καθαρο μουνακι της(το μονο καλο) δεν εβγαζε ομως καθολου παθος ητανε αμιλητη ουτε κιχ δεν εβγαλε. Εκανε αγγαρεια περιμενε να τελειωσουμε. Μετα ηθελε να βαλει ντε και καλα κρεμα και τελικα μετα απο μια τυπικη διαδικασια σε ιεραποστολικο που και εκει ειχε το γνωστο κρυοκωλο υφος χωρις να συμμετεχει καθολου. Η κοπελα μαλλον με μεσο πρεπει να δουλευει εκει δεν εξηγειται αλλιως ειναι εντελως αχρηστη στη δουλεια της. Σωστη δομοσια υπαλληλος. Μακρια απο την ξενερωτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού