Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215561
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1η επισκεψη στον συγκεκριμενο χωρο και εμεινα πολυ ικανοποιημενος.Το ονομα της κοπελας νομιζω Κατερινα ειπε απο Ρουμανια....sorry guys πολυ γκαβλα εκεινη την στιγμη και δεν το συγκρατησα>Γι αυτους που ξερουνε τα κοριτσια την βρηκα στο 1 σπιτακι οπως μπαινεις στην αυλη ξανθια μαλλι αχυρο(σε αφη και χρωμα) μεχρι τον λαιμο με κανενα παραπανισιο κιλο ,1.70 περιπου μαζι με τα τακουνια μικρο στηθος και τελιο κωλαρακι.
Υπηρεσιες 30ευρω απλο, 50 γλυψιμο, 70 μασαζ γλυψιμο, παραπανω ειχε κι αλλο αλλα δεν ρωτησα γιατι πηρα το προγραμμα των 50.Μπαινω στο δωματιο -πραγματικα πεντακαθαρο- και μετα απο κανα 5λεπτο ερχεται το ξανθο φορωντας ενα ροζ στρινγκ .Με το που μπηκε αρχισε τα χαλογελα τις αγκαλιες και τα ναζια -λες και και ήμασταν ζευγαρι- μετα απο 1 λεπτο που περασε με χουφτωμα και φιλακια στα ορθια πεφτει στο κρεβατι ανασηκωνει τους γοφους της και μου αποκαλυπτει το καταπληκτικο μουνακι της τραβαντας τα πλαινα κορδονια απο το κιλατακι της, Αυτο ηταν το καλεσμα στο οποιο γρηγορα ανταποκριθηκα...ξαπλωσα αναμεσα στα ποδια της και αρχισα να την γλυφω ενω η ιδια κουνουσε την λεκανη της συνεχεια και πιεζε με τα χερια της το κεφαλι μου για να μην σταματησω την εργασια, στην συνεχεια ξαπλωσα ανασκελα ηρθε απο πανω μου και αρχισε να μου φιλαει τις μπαλες και την ωρα που πηγε να φτασει το πουτσοκεφαλο της εκανα νοημα να να βαλει σκουφακι, συνεχισε με πιπα για μερικα δευτερα και μετα ανεβηκε μονη της πανω μου, Ε εκει τα ειδα ολα μιλαμε για μπαλαρινα, τυφτα να εχει ο νουρεγιεφ και ο μπαρισνικοφ, τετοιες κινησεις και με τετοια ενταση βλεπεις μονο σε τσοντες , αρχισα να σκεφτομαι το ΔΝΤ να μην χυσω και της ειπα να ερθει απο κατω , σάλιωσα το μουνακι της με τα δαχτυλα μου -το πουτανακι ηταν πολυ σφιχτο και χωρις καθολου κρεμα - και μπηκα πολυ σιγα, αυτην ομως ειχε παρει ηδη μπρος κουνουσε συνεχεια την λεκανη της δινοντας ξεφρενο ρυθμο στον οποιο δεν μπρεσα να αντεξω πανω απο 3 λεπτα οπου και κατεθεσα.

Αν θα ξαναπαω ??Σιγουρα και πολυ συντομα μαλιστα, και αν και περασα τελεια με την συγκεκριμενη θα δοκιμασω και τις υπολοιπες κοπελες για να υπαρχει ποικιλια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.600
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού