Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215701
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έλενα.. αστέρι!!Μετά τη νέα "ανακάλυψη" Μεγάλο χαμόγελο του φίλου μας gl ,ομολογώ οτι μπήκα σε πειρασμό να περάσω μια βόλτα απο τη villa.Με είχε φάει η περιέργια να δω τη Νικολέτα.Φτάνοντας είδα μόνο τα 2 ανοιχτά,μου λέει η τσατσά οτι τα μωρά είναι καινούρια και νεαρά..
Μπήκα στο 1 και βλέπω ένα μελανούρι όπως ακριβώς το περιέγραψε ο gl.Κωλάρα και 2 πολυβόλα έτοιμα, στημένα να σε εκτελέσουν.Καλό λέω απο μέσα μου ,πάνω που ετοιμαζόμουν να μπώ ,δε ρίχνω μια ματιά και δίπλα να δω τι παίζει.
Δίπλα η Έλενα ,γύρω στο 1,70,καστανό σγουρό μαλλί ,αρκετά μεγάλο στήθος ,όμορφο σώμα,κορίτσι της διπλανής πόρτας με λίγα λόγια.Εμένα προσωπικά με έφτιαχνε πολύ το πολύ γλυκό προσωπάκι της!!Γλώσσα
Πάμε τώρα στο κύριος θέμα.Πίπα μέτρια, χωρίς πολλά προκαταρκτικά,το καλό είναι οτι αφήνει δάκτυλο.Μπορώ να πω οτι με άφησε να την χαϊδεύω στο μουνάκι αρκετή ώρα ,έδειχνε να το απολαμβάνει!Μετά μάγκες καβάλησε το καυλί και δεν το άφηνε,με τρέλανε με τα κουνηματά της Γλώσσα. Της ζήτησα να αλλάξουμε στάση για να μη τελειώσω και δε ξεκαβαλούσε σας λέω.Τη γυρίζω σε ιεραποστολικό για να τη βλέπω καλύτερα.Προσωπάκι μες στη καύλα ,με οραία βογγητά και στεναγμούς .Τη γυρίζω και πισωκολλητό να απολαύσω τη κωλάρα της ,όπου και τελείωσα.
Μάγκες το κορίτσι αν εξαιρέσεις τη μέτρια πίπα ,ήταν άριστο και δυστηχώς η βαθμολογία δεν αντικατοπτρίζει τη γενική εικόνα (δεν μπορώ να βάλω παραπάνω).Αξίζει το κάθε ευρό, πέρασα πολύ καλά!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
madevil
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού