Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εκανα τη βολτα μου στα γυρω μερη,κοζαρα ενα καλο στη Φυλης και λεω δμεσα μου "δεν πεταγεσαι κ μια στη φωκαιας να δεις τι παιζει?"
και πηγα...μολις μπηκα ειδα τη Τζουλια,Μαυρομαλλα,ρουμανα,προστυχοφατσα με μετριο στηθος και τελειες ρωγες

μου εκανε κλικ,εδωσα τα 20 κ μπηκα

δεν αργησε να ερθει το κοριτσι.ειχε ωραιο αρωμα,της αρεσε λεει κ το δικο μου.με χαιδευε παντου.εγινα πυρΚαυλος και μου εκανε μια αρκετα καλη πιπα με απιστευτο στησιμο που εβλεπα απ τον καθρεφτη κ καβλωνα περισσοτερο.

μετα την εστησα στην αγαπημενη μου σταση κ πηγα να μπω.ηταν στενή και αυτο μ αρεσε πολυ,οπως ειναι φυσικο!στην αρχη ειδα οτι επιχειρησε να κανει την κλασσικη κινηση εμποδισης μου,αλλα ελιχθηκα σαν αιλουρος και μιας κ ειμαι αρκετα ευλυγιστος τον εβαλα βαθια μεσα...η Τζουλια αναστεναξε , τοτε ηταν που καβωσαν κ οι ρωγες κ την επηδηξα αργα με σταθερα αυξανομενο ρυθμο,ωσπου το μοιραιο επηλθε

εκανε καποια σχολια για το κορμι μου (το φιδισιο!!) και την ευλυγισια μου,μιλησαμε λιγακι,τη χαιρετησα και αυτο ηταν!μια ωραια εμπειρια εφτασεν στο τελος της

το μονο "αρνητικο"(ειχε την πλακκα του βεβαια) ηταν πως ο,τι κι αν εκανε ελεγε "ωπαααα"εβγαζε εσωρουχα ..."ωπααα" αλλαζε θεση "ωωππαααα"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού