Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 212952
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
αποψινο μετα τις 7 περασμα......ηταν η αννα,η κατερινα και η μονικα...περασα στην τελευταια με την οποια εχει αναπτυχθει μια καλη χημεια στο γαμη[u][b]που πάντα ήταν ο μούνος της τάξης...[/b][/u]σι συν οτι εχει τις φυσικες βυζαρες που με τρελαινουν....καναμε ενα προγραμματακι με δυο εκτονωσεις....πολυ καλα προκαταρκτικα με γλειψιμο στο στηθος μου,φιλακια στον λαιμο και κανα δυο τρια πεταχτα στο στομα ενω εκβιασα και ενα δυο γλωσσοφιλα που προσπαθησε με ευγενεια να αποφυγει...αλλα τελικα ενεδωσε και μου δωσε κανα δυο βαθια υγρα φιλια...
την εγλειψα και γω αρκετη ωρα και αν και φεικ μαλλον ειχε καλη συμμετοχη...γαμησι με τρεις εναλλαγες στασεων και με το κορμι της να παιρνει οποια θεση με βολευε...πολυ ευελικτη παρολο που δεν ειναι και καμια κοκκαλαιαρα αλλα ευχαριστιεσαι να αγκαλιαζεις ενα φυσικο ωραιο σωμα...η κωλαρα της υπεροχη σε ολες τις θεσεις και τα μπουτακια της και οι γαμπες της βελουδο...
στο ενδιαμεσο μασαζ οχι βεβαια περιτεχνο σαν της ελβιρας αλλα καυλωτικο με φιλακια στην πλατη μου μεχρι και δαγκωματακια....δεν ηθελε και πολυ λοιπον να ξανασηκωθει το ιστιο για μια δευτερη συνεδρια που την ξεκινησε με πιπα αφου διαπιστωσε πως αυτη ηταν η μονη θεραπεια για την καυλωμενη και σηκωμενη πουτσα μου...η πιπα της ειναι καλη αλλα οχι τελεια....υστερει λιγο σε τεχνικη...τεσπα καναμε και ενα ακομη 69 και αφου την σφυροκοπησα ωρα ξανα με τελειωσε με το μαγικο και ακουραστο χερακι της οπως της ζητησα...
στο τελος αγκαλιτσες,κουβεντουλα και πολυ ζεστη γενικα συμπεριφορα.....ευχαριστο κοριτσι που χαιρεσαι να βρισκεσαι μαζι της ξανα και ξανα....
τωρα για τυχον απογοητευμενους....Money Mouthμπορει η αποδοση να ειναι και θεμα χρηματων που δινεις συμφωνω....αν συμβαινει αυτο κακο του κεφαλιου της γιατι καθε πελατης αξιζει προσοχης και το πενηνταρι δεν ειναι λιγο....'
εμφανισιακα δεν το συζηταμε ειναι ξανθος μουναρος η κοπελα...
τσατσα ή τσατσος αποψε δεν υπηρχε καν και επαιζε μονη της και αυτον τον ρολο ....Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού