Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη χθες 16-08-10 γύρω στις 23:30.Με την ελπίδα να έχει αλλάξει κάτι στην Μίνωος μπαίνω και σ'αυτόν τον οίκο όπου υπήρχε ταμπέλα για καινούρια κοπέλα με το όνομα Ελένη.Βγαίνει λοιπόν η γκόμενα φορώντας κάτι σαν σεντόνι και διαπιστώνω ότι έπεσα πάνω στην γυναίκα του bbwloverΜεγάλο χαμόγελο,τουλάχιστον σύμφωνα με τις περιγραφές που έχωΣπασίκλας.Η γκόμενα ήταν γύρω στα 30-35,αρκετά γεματούλα,με ωραία 4αρια βυζιά και τεράστια κωλάρα.Είχε όμως μια προστυχόφατσα η οποία μ'έκανε να θέλω να δοκιμάσω κι αυτή την εμπειρίαΓλώσσα.Δίνω το αντίτιμο των 30 ευραίων και μπαίνω στο σχετικά καθαρό δωμάτιο.Μετά από κανα 5λεπτο σκάει μύτη και το ''μωρό'' ξυτιλίγει το σεντόνι,φοράει το σκούφο και ξεκινάει ένα ικανοποιητικό τρομπόνι,την ίδια ώρα που εγώ είχα περάσει στην δακτυλοσκόπηση του κόλπου του ΜεξικούΧαμόγελοΧαμόγελο.Αφού με κάβλωσε αρκετά,την βάζω σε ιεραπόστολο και την γαμάω όσο πιο δυνατά μπορώ,χωρίς να προβάλει αντιστάσεις και λέγοντάς μου ''γάμα με,γαμε με πιο δυνατά''.Βάζω τα χέρια μου κάτω από τα πόδια της και πέφτω όλος πάνω της,προσπάθωντας να μπω όσο πιο βαθιά μπορώ.Έχοντας ιδρώσει αρκετά από την υπερπροσπάθεια έρχεται (ευτυχώς) και το happy endΚουλ.Ήταν μια καλή φάση μπορώ να πω μιας και η γκόμενα ήταν πολύ δεκτική και μπορώ πια να λέω πως ναι γάμησα κι εγώ μια γυναίκα σαν του bbwloverΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ρωτόντας λίγο πριν φύγει μου είπε πως τώρα τελευταία αποφάσισε να γίνει πουτάνα και πως πριν έκανε άλλη δουλειάMoney MouthMoney Mouth.Αν και είναι μια επικίνδυνη αποστολή,σας την προτείνω ανεπιφύλακταΧαμόγελοΧαμόγελο.Α! και να μην ξεχάσω να σας θυμίσω το μετάλιο που πιστεύω ότι δικαιούμαι μετά από αυτόν τον αγώναΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Καλά γαμήσια στα κοπέλια των Χανίων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελένη
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού