Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304228
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λεω την Τριτη το βραδυ, δε παω να ριξω εναν στη Ρανια και ετσι ξεκινησα. Μπαινω μεσα και με υποδεχεται μια ψιλοχαλια τσα2. Περιμενα λιγο την κοπελια γιατι ηταν με αλλον. Μετα απο λιγο σκαει μυτη κουνιστη κουνιστη. Ελαφρως κοντο πουτανι, ελληνις, γυρω στα 26, με καρε μαλλι καστανοξανθο. Ομορφη φατσουλα, σωμα καμπυλωτο(οχι με την κακη εννοια) βυζακι 2αρι και κωλαρα θανατος! Τα σκαω για το απλο και μπουκαρω. Μετα απο λιγο ερχεται η νεαρα. Πρωκαταρτικα χαλια δεν με αφησε να της κανω σχεον τιποτα. Ορμησε κατευθειαν στον πουτσο μου. Η πιπα της παντως πολυ καλη εδειξε οτι το κατεχει το αθλημα. Λιγο χερακι και πολυ καλη δουλεια με το στομα. Μπαλακια δεν εγλειψε. Κατα τη διαρκεια της πιπας επιχειρησα να της γλυψω τα βυζακια και την κωλαρα της αλλα δυσανασχετησε. Ξεκινησε με καβαλητο και συνεχησαμε με ιεραποστολο. Μου εδειξε οτι ψιλοβαριεται. Ετσι και εγω την γυρησα στα τεσσερα και εκανα μια ωραιοτατη καταθεση με θεα την θεικη κωλαρα της. Σε γενικες γραμμες χαλια η συμπεριφορα της αλλα αξιζει να εχει κανεις στο παλμαρε του αυτη την θεικη κωλαρα.

ΥΓ:Στα μειον του μαγαζιου οτι δεν μπορεις να κανεις μπανακι. Οσο για καθαριοτητα, εχουμε δει και καλυτερα μαγαζια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Ράνια
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού