Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89200
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
3.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρόσφατη επέλαση του παθόβασου στο μαγαζί της χαλκιδικής όπου και έσπευσα να παρευρεθώ έπειτα απο ένα κοπιαστικό ταξίδι από τας αθήνας.Πήγα 3 φορες,αλλά η καλύτερη ήτο η τελευταία....πάντα γουστάρω να πηγαίνω σε τουριστικούς προορισμούς με στριπ κλαμπ γιατί πάντα τα καλοκαιρια βρισκω γνωστες μου απο αθηνα.Η παράδοση λοιπόν συνεχίστηκε και φέτος όπου βρήκα 2 γνωστά μου μπουμπουκάκια....από τις άλλες κοπέλες ήταν μιά τίνα ωραια ξανθια ρωσιδα απο αγια πετρουπολη(δουλευει στο χειμερινο le cab),η όλγα ενα υπεροχο μιλφ με απιστευτο σωμα,μιά ξανθιά ουγγαρέζα που ειχε δουλεψει diamond dolls,μιά ρουμάνα μέσα στη καύλα με κοντό μελαχροινό μαλλί και ένα απίστευτο μπάζο που ενοχλούσε συνέχεια και ξενέρωνε τον όποιο λίγο κοσμο παρευρεθηκε εκει.Ο σερβιτόρος ο ίδιος ο φαλακρός που ήταν και παλιά,ο ντι τζει αλλος απο αυτόν που αφησα προ διετιας.Γενικά ο χώρος μέσα δεν είχε καμμία απολύτως αλλαγή με 2 χρονια πριν.Πριβέ δεν έχει,αλλά ο χώρος που χορεύεις είναι ψιλοκαβατζούλα(καλύτερα τουλάχιστον απο το baby gold στη συγγρού).Ο χορός κάνει 20 ευρώ και διαρκεί κανα 6-8λεπτο αναλογα παντα,το ποτο της κορης επισης στα 20 και η εισοδος στα 15.Κάνουν και μιά ωραία επαγγελματική "πουστιά".Στέλνουν έναν τυπο απο το μαγαζι στο aqua Πιο κάτω και βαζει στα παρμπρίζια των Ι.Χ. κουπόνια ότι και καλά οποιος παει θα εχει δωρεαν μιά κάρτα χορού,αλλά όταν μπαίνεις μέσα και τους δείχνεις το κουπόνι σου λένε ότι αφορά το μαγαζί της θεσσαλονίκης(χαχαχα τί κουφάλες είναι!!!!!).Κάποια παρέα μάλιστα τσαντίστηκε και την έκανε λόγω της κεκαλυμένης "απάτης".Εγω εκατσα βέβαια για την απαρίθμηση και τα λοιπά,ξέρετε....
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
129
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού