Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάδελφοι κριτικές δέν γράφω , άλλωστε σπάνια επισκέπτομαι πια τέτοια ιδρύματα αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση το οφείλω σε κάθε ένα παλληκάρι που δέν έχει 50άρικα για πέταμα...
Τη μυρίστηκα τη δουλειά απο την απάθεια της κοπέλας στο σαλόνι αλλά λόγω του ότι ήταν ιδιαίτερα όμορφη για τα γούστα μου ( ψηλή με ωράιο σώμα , οι φωτό της άλλωστε τα λένε όλα.. ) πέρασα....
Και ας αρχίσω απο πού αλλού , από την αρχή δηλ. τα προκαταρτικά....Σας έχουν κάνει ποτέ προκαταρτικτά με τα μάτια ? Να πάτε στην Βικτώρια να σας κάνει!Καθόταν στα γόνατα της δίπλα μου και με κοίταζε ... άντε με εξυνε λίγο και με τα νύχια της...Άντε να δούμε που το πάει λέω...Πουθένα...Με σχεδόν "ψόφιο" τον παιχτη περνάει σκουφάκι και αρχίζει στοματικό... Το οποίο ήταν και μέτριο...Συνέχεια με κλασικές δύο στάσεις με μικρή συμμετοχή απο την κοπέλα. Μόνο στο πισωκολλήτό έδειξε την αξία της όπου πραγματικά ήταν η κορμάρα για την οποία μπήκα...Οϋτε στα δέκα λεπτα παιχνιδίου όμως , άντε μου λέει τελείωνει ο χρόνος σου!!!! Πώς κρατήθηκα... Σε πάρκιν με ελεγχόμενη στάθμευση βρίσκομαι αναρωτήθηκα ???? Οκ λέω , ξαναγυρνάμε σε ιεραποστολικό αλλά με πλαστική κούκλα θα είχα καλύτερη τύχη να τελείωσω... Οποτε άστο της λέω γυρνάμε στο χειροκίνητο σύστημα... Και πού θα τελειώσεις μου λέει , εγώ δέν είμαι σάν τις άλλες δέν θέλω πάνω μου κτλ.. Οκ , στο χαρτομαντηλάκι της λέω... Μεγαλεία δηλ... Με προσπάθεια και φαντασία ήρθε το ποθητό αποτέλεσμα έλα όμως που την βρήκε μια σταγόνα ( κυριολεκτώ , μια σταγόνα ) οπότε άρχισε να κάνει σάν τρελή και έφυγε απο το δωμάτιο τρέχοντας... ( ούτε τα πέδιλα της δέν πήρε... )
Σίγουρα δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά απο εκπρόσωπο της Ρωσικής σχολής ( μιασμένη όμως απο ελληνικό γονίδιο , γιαγιά απο σέρρρες , και απο την πολύχρονη παρμονή της στην Ελλάδα , 5 έτη... ) Λυπάμαι ιδιαίτερα για το στούντιο το οποίο γενικά βλέπω απο το site ότι έχει πολύ καλές κριτικές και το οποίο φιλοξενεί μια απο τις καλύτερες επαγγελματίες του είδους ever( βλ. Λίντα )
Συμπέρασμα άν είστε μέχρι 25 , χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις και με το σπέρμα έτοιμο να κάνει την έξοδο του με το παραμικρό άγγιγμα τοτε να πάτε για να μπορείτε να πείτε ότι πήρατε ένα πραγματικό μοντέλο αλλά όλοι οι υπόλοιποι μακριά...............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού