Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367550
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα" πριν από λίγες μέρες...
Η Μαριάννα είναι σχετικά μια από τις "καινούριες" παρουσίες του χώρου... Εντυπωσιακή εμφανισιακά (τουλάχιστον για τα γούστα μου Χαμόγελο )... Σχετικά ψηλούλα, με ωραίο κωλαράκι και ανάλογο στήθος! Χαρακτηριστικό της γνώρισμα είναι ότι όταν βγαίνει στο σαλόνι τα μάτια σου καρφώνονται στο στήθος της με την πεταχτή ρόγα! Εμμμμ
Η υπηρεσία γνωστή...χαρακτηριστικό της γνώρισμα: η ακατάπαυστη λογοδιάρροια... δεν καταλαβαίνεις τίποτα!!!
Το δωμάτιο (το άνω δωμάτιο) συμμαζεμένο και φαινομενικά καθαρό... Τεςπα...
Η Μαριάννα... προκαταρκτικά αρκετά καλά... τριψιματάκια και "παιχνιδάκια" με τον pitsiriko1, πεταχτά φιλιά και χαδάκια... όλα κομπλέ! Στο στοματικό, νομίζω, θέλει κάποια βελτίωση... Λίγο άγαρμπη μου φάνηκε... Money Mouth
Στα υπόλοιπα όμως ήταν δυναμίτης!!! Τρομερή διάθεση και συμμετοχή στο σεξ! Στάσεις διάφορες... Pitsirikos1 σε ιεραποστολικό έργο, σε πισωκολλητό έργο και σε πλαγιαστό όπου ήρθε η πολυαναμενόμενη λύτρωση!!! Μεγάλο χαμόγελο
Αποδείχτηκε υπομονετική και φιλότιμη... και αν διορθώσει κάποια σημεία... τότε θα είναι μια πάρα πολλή καλή επιλογή (κατ'εμέ πάντα) Μεγάλο χαμόγελο !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού