Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη μου κριτική μιας και δεν μπαίνω στον κόπο να γράφω κριτικές εκτός και εαν είναι κάτι που με ξετρέλανε.Όπως φυσικά η Λίντα.
Τη Λίντα την είχα πρωτογνωρίσει στο Λέλας Καραγιάννη και την είχα επισκευτεί αρκετές φορές αν και είμαι από επαρχία.
Την είχα χάσει για αρκετό διάστημα μιας και στο νέο ίδρυμα που την φιλοξενεί οι μέρες που δούλευε δεν συνέπεφταν με το δικό μου πρόγραμμα οπότε είχα αποχή για αρκετά μεγάλο χρονικό δάστημα (πλέον των 5 μηνών...)
Η κοπέλα καταρχήν αποτελεί από μόνη της μιας ξεχωριστή κατηγορία και την βάζω πολύ πάνω και από τα studio.
Καταρχήν αυτό που με συγκίνησε ιδιαίτερα ήταν οτι με το που μπήκε με θυμήθηκε και μου είπε οτι έχω χαθεί εδώ και αρκετό καιρό.
Πολύ δύσκολο για κοπέλα να θυμάται φάτσες όταν περνάει τόσος κόσμος κάθε μέρα στη βάρδια της.
Πήγα περίπου στις 6 για να την προλάβω φρέσκια και ευδιάθετη.Χαζομάρα μου βέβαια γιατί και στο Λέλας όταν πήγαινα συνήθως προς το τέλος της βάρδιας της η όρεξή της ήταν πάντα στο 101%(Ρε Λιντάκι από που ψωνίζεις τις μπαταρίες σου να πάμε να πάρουμε και εμείς;)
Από συμετοχή,διάθεση και υπηρεσίες έχει επιλογή μέχρι 7.Εγώ με άριστα το 10 θα έβαζα 11' με τόνο γιατί το αξίζει.
Κάθε φορά με κάνει να αισθάνομαι σαν να είμαι με την κοπέλα μου.Ευτυχώς σήμερα είχε όρεξη για αγκαλίτσες και φιλάκια που μαρέσουν πάρα πολύ , παρά για άγριο σεξ που δεν είναι του γούστου μου.
Το μόνο φάουλ οτι στο στοματικό ψιλοδάγκωνε λιγάκι και δεν μου άρεσε , αλλά φταίω κι εγώ που δεν της το είπα.Έβλεπα που το απολάμβανε και δεν δυσανασχέτησα.Έχυσα πάνω στα όμορφα ολοστρόγγυλα βυζάκια της βλέποντας τη θέα του υπέροχου κώλου της.
Όποτε πάω με τη Λίντα σκέφτομαι και κλαίω τα 50άρικα που έχω δώσει αλλού.
Λιντάκι μου σε ευχαριστώ πολύ και μην ακούς βλακείες που λένε για σένα μερικοί μερικοί (Μου παραπονέθηκε οτι της γράφουν χαζομάρες).
Επίσης όταν της ανέφερα το nick μου στο forum μου είπε οτι παλιά τα είχε ξανθά με κοτσιδάκια τα μαλλιά της.Τώρα ή εγώ δεν την πρόλαβα ή δεν την θυμάμαι να τα είχε έτσι.Ελπίζω κάποια στιγμή να τα ξανακάνεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
trelokotsidou
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
364
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού