Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560626
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη απογευματινη βαρδια στο πειραιως193 πριν λιγες μερες(η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη).στη βαρδια ηταν η μονικα απο τσεχια.υψος τουλαχιστον 1.70, μελαχροινη,ηλικια πρεπει να ειναι 25+,ομορφο προσωπο,ομορφο καλο σωμα,αερατη,πολυ ωραιο στυλακι,γενικα ομορφη πολυ αξιολογη παρουσια.50 ευρω για απλο προγραμμα και περασμα στο δωμα.
ερχεται η κοπελα,ελαφρυ χαμογελο και τυπικη χαιρετουρα + 2-3 κουβενετες για σπασιμο παγου.τα βγαζει...οντως εχει καλο σωστο σωμα,ομορφο προσωπο και απο κοντα και η αποκαλυψη : ενα στηθος ποιημα,αρκετα μεγαλο,τελειο και προπαντων φυσικοτατο.ξεκινησε με ελαχιστα προκαταρκτικα,περασμα πλαστικου σκουφιου και ακολουθει μετριοτατο πιπονι.δε ξερω αλλα περιμενα κατι καλυτερο,αυτη την αισθηση μου ειχε βγαλει αρχικα,αλλα παπαλα!!! καθησε καπως αβολα οποτε απο μπαλαμουτι λιγα πραγματα.ιεραποστολικη σταση..τιποτα σπουδαιο, ελαχιστη συμμετοχη.σε προσπαθεια παιχνιδισματος κλπ του στηθους της ,δεν απαγορευσε, εδειξε ομως μια ευαισθησια-πονο υπερμετρη,αλλα μερικες το εχουνε οποτε πασσο.γυρισμα στα 4 οπου στηνεται μετρια,ειναι ομορφη ομως και η θεα ειναι αρκετα καλη.μουγγα στη στρουγγα και εδω,ανεβασμα ρυθμου για να τελειωνουμε-καπου καταντησε αγγαρεια- και ξαφνικα ενω εχω κανει μικρη παυση πετα 2-3 πολυ εντονα βογγητα.μου φανηκε περιεργο γιατι δεν εσπρωχνα εκεινη τη στιγμη και ειπα μηπως ειδε καμια κατσαριδα στο δωματιο,τι να πωΧμμμ; τελειωσα,ντυθηκε,φιλακι και μπαι μπαι.
δωματιο μετριο,αρκετα καθαρο( ο χωρος ειναι σχετικα καινουριος,κανα χρονο και κατι πρεπει αν ειναι),σφραγισμενη πετσετουλα,ντουζακι μεσα στο δωμα,οντως ο υδραυλικος εχει συνδεσει ζεστο-κρυο αναποδα οπως ειχε παρατηρησει καποιο μελος χεχεχε.
συμπερασματικα,ομορφη εως πολυ ομορφη παρουσια με απαιχτο στηθος,μεσα ομως επιπλακι.κατ εμε αξιζει καποιος να την προσθεσει στο παλμαρε του λογω ομορφιας,απο κει και περα ομως αν θα συνεχισει...γουστα ειναι αυτα. εντυπωση μου εκανε πως παρολο που πηγα σε σπασμενη μερα και ωρα και περιμενα ερημιες,ηταν φουλ απο λαο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού