Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είναι 4-5 μπουρδέλα στην φυλης τα οποια εχουν ξεπετοτανες και έτσι παρασερνουν και της αλλες ! Στο συγκεκριμένο σπίτη είχα να παω πολυ καιρο και είπα να θυμηθω τα παλιά της αρχικες μου τσάρκες! Μπηκα μέσα στο σαλονι οπου περίμεναν 2-3 ατομα η τσατσα αρχησε την ιδια κασετα και εκατσα,ανεφερε ομως ελευθερο τσιμπουκι και αυτο μου τράβηξε την προσοχή για να μπω μέσα ! Εμφανισιακά τώρα την ξέρετε ολοι σας και δεν χρειαζεται να αναφέρω παλι! Με εβαλε σε ενα μικρο δωμάτιο με λιγο φως και μετριας καθαριοτητας ! Η κοπελα μπηκε υστερα απο κανα 5λεπτο ,ενα και πολυ μου ειναι! Βγαζει τα εσωρουχα και γυρνάει ετσι ωστε μα μπορω να ακουμπω τα πάντα αλλα δεν με αφηνεΘυμόςΘυμόςΘυμός ελεος δηλαδη! Της ζητησα ακαποτο και εκει δεχτηκε ειταν το μονο που μου άρεσε ! Βάζει καποτα και μου λεει πως θελω,με μια αισθηση βαρεμάρας ,και της λεω στα 4 ! Βάζει μπολικη κρέμα και αρχηζουμε! Τι να καταλάβω? Γαμούσα αέρα απλα προσπαθουσα ολο και ποιο δυνατά για να καταλάβω και τπτ αλλα μου ελεγε οτι πονάει Money MouthMoney MouthMoney Mouth με τοση αερογαμια και τοση κρεμα πως είναι δυνατον να ποναγε? Χμμμ;Χμμμ; αλλάζουμε στάση σε ιεραποστολικη παλη αερογαμία ,προσπαθουσα να μην πάει χαμένο το 20αρικο φιλοντας στην στον λαιμο που παλι δεν επέτρεπε ΛύπηΛύπηΛύπη! Ρε γαμωτο μου μπορει να μην σας αρέσει αυτο ουτε να σας ακουμπάνε αλλα δεν θα σας φάμε κιολας,20ευρω δεν ειναι λιγα πλεον! Σαν να μην εφταναν ολα αυτα αρχησε η υπηρεσια να φωνάζει και μου ειπε πως πρέπει να φυγει ,της λεω μα τουλαχιστον να τελειωσω, ΘυμόςΘυμόςΘυμός,παλη καλα που κατεθεσα στην μαρια Γλώσσα ! Πραγματικα αυτη η τετραδα εκει πέρα το πρασινο σπιτακι,το αλλο με το ροζ τοιχο,αυτη εδω και εκεινο εκει με την ροξανη πρεπει να κλεισουν εχουν χορτάσει χρημα χωρης να εχουν προσφέρει κατι αξιολογο τοσο καιρο! Τεσπα χαμένα λεφτα και εδω ,μονο για το ακαποτο ειναι καλη !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού