Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μαρία η οποια είναι παντα απο της πρωτες επιλογες μου οταν εχω σκοπο να παρω καποια εδω και καιρο εχει πέσει σε βαθια κριση και αυτη ! Η κρητικες η δικες μου και καποιον δειχνουν οτι η μαρια δεν είναι αυτη που είταν στην αρχη,μονο εαν εισαι για ενα γρηγορο αδειασμα θα περάσεις καλα και αμα ξερεις να της συμπερηφερθεις ανάλογα! Εμφανιση πολυ ομορφη ,θυλικοτητα ,τρελη κολάρα ,πανερμορφο γατάκι ! Θα της έβαζα 9 εαν εφτιαχνε τα βυζια της φενεται πως εχει καποια οικονομικη ανεση γιατη δεν τα φτιάχνει? Τεσπα, βαρεθηκα να κάνω τσαρκα γυρω στο 10λεπτο ,και λογο του οτι ειταν τρελη ζέστη πειρα χαμπάρι πως θα ξαναπάρω την μαρια! Μπηκα στο σπιτη εδωσα το 20αρικο και περιμένα για να πουμε την αληθεια 10-12 λεπτα επειδη ειχε πελάτες ,αλλα δεν με χάλασε aircodition ειχε και ειμουν μια χαρα! Μπηκε μετα απο κανα 10λεπτο με κεφι επειδη απο τα ηχεια ακουγοταν ενα dancing hit και ειχε ορεξη κουνοντας το θεικο κολαράκι της με ρυθμο! Βγάζει τα εσωρουχα και άρχησε να τριβεται πάνο μου με μεγάλη καυλα! Αρχησα και εγω να την γλειφω και να την φιλάω και δαχτυλο ταυχτοχρονα φανηκε πως αρχισε να καυλώνει ! Αρχησαμε τα γλωσοφυλα διοτη μου έχει αδυναμια της αρεσω φένεται ( θεμα γουστου χωρης να θελω να προσβάλω κανεναν Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο) και ετσι κατέβηκε στον ηδη καυλωμένο μιτσακο! Αρχησε με της μπάλες και εκανε ενα κολπο το οποιο έκανε το πουλι μου να σηκωθει τοσο πολυ που ειταν στο περιπου να σκάσει ,εγλειφε απαλα μεχρη την μέση και μετα κατέβενει σαν να ηθελε να μα βασανησει! Υστέρα βάζει την καποτα και αρχηζει μια υπέροχη πιπα που αναγκαστκα να την σταματησω για να μην τελειωσω! Πρωτη στάση απο πάνω μου αυτη με γυρησμένη την πλάτη ! Σε μια φάση οπως εμπένε ειμουν τοσο καυλωμενος που νομιζα οτι θα σπάσει η καπότα αλλα ευτηχως ολα καλα ,απο τον πόνο της δεν πηδαγε καν μονο κουνιόταν μικρη πουστια αλλα οκ το ξεπλήρωσε αμεσως μετα οπου ανέβηκα πάνω της και μπηκα ολος μέσα εκει το μαράκι καυλωσε πραγματικά αρχησε να φωνάζει με δειγμα πονου και καυλας ανηγε τα ματια της και το στωμα ταυτοχρονα και με γρατζουνησε στην πλάτη εαν συνέχηζα 2-3 λεπτα ακόμα θα εχυνε με τετοια καυλα! Εξαντλημένος εγω για τελος της ζητησα 69 και έφερε το θεσπέσιο μουνι της στο προσωπο μου ειμουν τυχερος διοτη επρεπε να μουν ο 2 με 3 πελάτης στην αρχη της βαρδιας της επειδη δεν ειχε βάλει κρεμα ακομα πολυ ελάχιστη οταν την εγλειφα εγω σταμάτησουσε και αναστέναζε αλλα επειδη δεν εβλεπα να τελειωνα ποτε αρχηζε να μου την πέζει δυνατα οσπου τελειωσα ! Είταν ενα υπέροχο απογευμα με το μαρακι και ειταν υπέροχο διοτη ειχα εγω τρελες καυλες και την καυλωσα παρα πολυ το 60% το εκανα εγω διοτη αν τα περίμενα ολα απο αυτην δεν θα έμενα και πολυ ευχαρηστμένος ! Οποιος την εχει μεγάλη ,βουρ στο μαράκι ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού