Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 25 10
Τσόντες 109770
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
9.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
3.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
7.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Μια τσοντα που σε γενικες γραμμες δεν θα προτιμουσες να δεις με τοσες αλλες επιλογες που εχεις αλλα το κανεις μονο και μονο επειδη ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ!!! Και οι ελληνικες τσοντες οσο να ναι... σε εμπνεουν λιγο παραπανω ακομα και αν ειναι κακοριζικες σαν και αυτην εδω.... Για την πατριδα ρε γαμωτο!!! Χεχε! Παρε παπουτσι απο τον τοπο σου που λενε και ας ειναι και τρυπιο.... βεβαια οι ελλεηνιδες στην τσοντα παραμενουν ελλεηνιδες.... οπως ειχα πει και παλιοτερα σε αντιστοιχο θρεντ εγω δεν πιστευω πως ο ρολος της Βιβιαν και η συμμετοχη - συμπεριφορα της στο σεξ ειναι θεμα σκηνοθεσιας... μπορει να εχω και αδικο... αλλα εγω πιστευω πως περιγραφει απολυτα την κλασσικη σφιγμενη ελλεηνιδα... που ναι μεν θες να γαμησεις... αλλα που δεν αξιζει και τοσο απο την αλλη οσο την εχουν θεοποιησει οι κλασσικοι βλακες που κυκλοφορουν στα κλαμπακια και της ψηνουν δινοντας τα παντα.... και αρνουμενοι πεισματικα να γινουν ρωσιδοφιλοι ή' πουτανοφιλοι. Οσο για τους αντρες ηθοποιους ο ζαφειρης που παιζει τον ρολο του γυμναστη ειναι καλος... ειδικα στην τελευταια σκηνη που λεει στο μωρο "κατσε αγαπη μου... αααα κατσε θα περασεις καλα" χαχαχα ενω αυτη αντιστεκεται ειναι πολυ φαση ο τυπος... αφασια τελειως. Οσο για το σεναριο... ε νταξει.. λιγο της πλακας μου φανηκε... απλα να ειναι σε μια χλιδατη καφετερια κατι τυπισσες ελλεηνιδες και να συζητανε για τα μεγεθη αν μετρανε και ποσο μετρανε Γλώσσα ψιλο ανυπαρκτη φαση.... Ο ηχος και η εικονα φαινονται οκ

Ξαναλεω πως το νεροβραστο γαμησακι που προσφερει η Βιβιαν στην αρχη εμενα με αφηνει λιγο αδιαφορο...

Κατα τα αλλα και συνοψιζοντας πιστευω οτι η σειρηνα εχει βγαλει και καλυτερες ταινιες (ΠΧ Αγροτισσα μονη Ψαχνεται κτλπ) αλλα η συγκεκριμενη σαν να φαινεται λιγο προχειρο δουλεια... μονο επειδη βαλανε την Ντουβλη και καλα νομιζανε πως θα εχουν μεγαλη επιτυχια αν και η τυπισσα δειχνει να παιρνει καλη πιπα χεχεχε οπως ολες οι χοντρουλες αλλωστε...

Δεν μπορω να πω γενικα πως ξετρελαθηκα... δευτερη φορα μπορει και να μην την εβλεπα.
Boldemort
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
38
Πόντοι:
1.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού