Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325926
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Χριστινα ξαναεπεστρεψε μετα απο μερικη αποχη (θα γαμιοταν αλλου)Μεγάλο χαμόγελο και περασα μια βολτα να την δω αφου ακουσα οτι ανανεωσε τα μαλακια της, και ισως να την δοκιμαζα ξανα, αν και δεν με ειχε ενθουσιασει την πρωτη φορα που συνεβρεθηκα με την κοπελια, τωρα ξανθια πλεον με αγορε μαλι μαυρα απο την πισω μερια, η φραντζα της να πεφτει τα ματια της τυπου ριχανα.! ...βγηκε στην υποδοχη με ενα κολητο ασπρο φορεμα το οποιο τονιζε ολα τα σημεια του σωματος της, περασα με την μια μεσα λεω δε γαμιετε, περνω το 50αρι και το δινω στην τσατσα την γυφτογερμανιδα και περναω στο δωματιο, η μουσικη τερμα να πεζει underground-chill-out-house-beat και δεν σημαζευετε!! την χαμηλωνω και την πεφτω στο κρεβατι ακουγοντας την Χριστινα στο διπλανο δωματιο να σφαδαζει απο το γαμισι.!! Money Mouth Αφου μπηκε στο δωματιο κατευθηνθηκε το πορνιδιο να ανοιξει παλι την ενταση την τηλεωρασης λεγοντας οτι της αρεσει, τα ελληνικα της σαφως καλυτερα απο παλιοτερα αλλα δεν ποιανει καποιες κλασικες ελληνικες εκφρασεις του τυπου...θα σου σκισω το πρεκια...πνηξε μου το κουνελο...ρουφα το τρομπονι...βεντουζα-βεντουζα...και κατι τετοια τα οποια υποθικαν χθες βραδυ κατα την δειαρκεια της συνουσιας. Εδωσα τοπο στην οργη για την ενταση της τν και ηρθε σε εμενα αφου ξεντυθηκε και μου την επεσε μετωπικα με τα βυζακια της αρχισα και εγω να την επεξεργαζομαι και να της λεω ασε με να παιξω και εγω λιγο και με αφησε για λιγο ομως.! Περασμα της καποτα και μια πια με πολυ παθος και δυναμικοτητα να το χτυπαει στον στομα της, στα βυζια της και να κουνιετε με ενα ρυθμο λες και ειχε να δει πουτσο απο την κατοχη.!! Την παροτρηνα και εγω λιγακι λεγοντας την να τον παρει ολον μεσα και να τον εξαφανησει, εσπρωχνα απο κατω σε σημειο μερικες φορες να γκουρλωνετε.!!Μεγάλο χαμόγελο Θεση προς τα εμενα οπου προσπαθησα να χωσω κανα δαχτυλακι και αυτη να τραβιετε με τροπο.
Αρχισαμε απο κατω αυτη κλασικα και να μπενω σχετικα ευκολα, φιλακια και αγκαλιες, αστειακια και μαλακιες ενδιαμεσες οι οποιες τις δεχοτανε με χαβαλε, ελαφριες σφαλιαριτσες στα κολομερια μου.!! ζητηση να ανεβει απο πανω και να τρωω ακυρο λεγοντας μου οτι ειναι κουρασμενη, με τα πολα την ανεβασα λεγοντας οσο θελει και αν κουραστει ας κατεβει, το δεχτηκε και μου εκανε την χαρη, ανεβηκε σε καρεκλατο οπου το μουνακι της στενεψε και με ειχε για λιγο, τα βυζακια της να πανε περα δωθε, αν βαρουσε ακομα λιγο θα με τελειωνε αλλα προτιμησε να κανει μια σταση γερνοντας πανω μου και αγκαλιαζοντας με και κατεβενοντας απο το αλογο.!! στηθηκε στα 4! η κωλαρα της απιστευτη.! η τρυπουλα της δεν φενοταν καλα καλα, αφου της τον χτυπησα λιγο στα κολομερια της και αναφωνοντας σκισε με της ειπα κρατησου.!!! τον εβαλα μεσα και σιγα σιγα ανεπτηξα ταχυτητα φωναζοντας με hard-fucker.!!!Money MouthMoney MouthMoney Mouth...εκει καπου τελειωσα και σταματησα αλλα αυτη οχι, συνεχιζε να παληνδρομητε ακομα λιγο οσπου τον εβγαλα...σηκωθηκε και καθως ντυνοταν εσκιψε να παρει κατι απο το ματωμαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα...σκετη καυλα το κλωρακιΓλώσσα της της λεω ...μην σκυβεις ετσι μπροστα μου θα στον ακουμπησω!!!Γλώσσα ..αλλα δεν το ακουσε.!! καλο καλοκαιρι!! μου ειπε και αποχωρησε....
Καλη η Χριστινα καλητερη απο την πρηγουμενη φορα πηγα προεδιασμενος για το τι θα επακολουθησει και δεν επεσα εξω, σβηνει απο το χαρτι ανετα και την Τζεσυ και την Αντριανα, για οποιον γουσταρει τρελο μωρο προτεινετε αρκει να ειναι τρελος και αυτος, για μενα μαλλον στο μελλον δεν θα υπαρξει τριτη φορα, αν και περασα καλα δεν ειναι του τυπου μου η κοπελα ειμαι για ποιο λαιτ καταστασεις.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού