Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304715
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα καιρό να παω στο σπιτακι της Κατεχακη. Πηγα λοιπόν και επεσα πανω στην Ελένη. Ποιαν Ελένη θα ρωτήσετε τωρα. Θα σας απαντουσα την πουτσα μου την καβλωμενη, η οποία παραπιπτωνως ηταν πολυ καβλωμενη, αλλα δεν σας απανταω ετσι. Παρκαρισμα ετυχε να βρω ευκολα γιατι συνηθως ειναι δυσκολα τα πραγματα εκει. Η τσα2 ψιλοτραγωδια απο τις χειροτερες που μου εχουν τυχει. Ερχεται η Ελενιτσα με ναζι. Προκειτε για μια Αιγυπτια ψηλη 23-24, με συπαθητικο εως καλο προσωπο, καστανοξανθη, με σωμα αδυνατο(οχι παρα πολυ), ψιλοαγυμναστο με πιασιματακια, το οποιο κρατιεται ακομα καθωτι η γκομενα ειναι νεαρα. Κωλαρακι ψιλοκαλο αλλα και αυτο θελει δουλειά. Το δυνατο της σημειο παντως ειναι το στηθος(3,5αρι). Ερχεται η κοπελια με χαμογελο ξαπλωνει διπλα μου και αρχησε να μου περιργαζεται τα μπαλακια. Μου εβαλε σκουφο και μου πηρε μια συμπαθητικη πιπουλα. Δεν ηθελα και πολυ καθωτι καβλωμενος απο πριν. Στη σηνεχεια την εβαλα κατω και αρχησα το γλυψιμο στις ΒΥΖΑΡΕΣ της. Αφου τα ευχαριστηθηκα την εβαλα στο πλαι και ξεκινησα το σφυροκοπημα. Στα μειον της οτι ηταν απαθης λες και γαμαγα κουκλα. Μετα ξεκινησα ιεραποστολικό. Όταν κουραστηκα εκανα μια παυση με γλυψιμο στις βυζαρες της και βουρ για πισωκολητο. Παλι η γκομενα αμετοχη αλλα δεν εδειχνε και να βιαζεται. Την ξαναβαζω στο πλαι χουφτωνω τις βυαζαρες και εκει η σεμνη τελετη ελαβε τέλος. Γενικα η γκομενα ηταν ψιλοαπαθης αλλα οπως προειπα δεν εδειχνε να βιαζεται και απο οτι καταλαβα μπορουσα να κατσω και αλλο. Δεν ξερω αν θα την ξανατιμησω αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι δεν χαλαστηκα καθολου απο ολο το σκηνικο και ξαλαφρωσα κιολας. Αυτα!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελένη
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού