Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eίχα να πάω σε αυτό το μαγαζί πάνω απο 10 χρόνια..Ντροπή
απο τοτε πολλα άλλαξανε και τελικά με συνοδοιπόρο τον pleasuregiver καναμε μια επισκεψη..
Ο κυριος παρκαδόρος στην υποδοχη ευγενικός. Τιμη εισόδου 15 ευρω..Λύπη
Στο μαγαζί, αν και καθημερινη (Τετάρτη), αν και Αυγουστός γινότανε ψιλοχαμός απο κόσμο.
Βεβαια δεν ειναι και πολύ μεγάλος σαν χωρος...
Το προσωπικό εξυπηρετικό και ευγενικό και πάντα σε ετοιμοτητα, το σερβις ταχυτατο.Σπασίκλας
Ο χωρος καθαρός και περιποιημενος, ο εξαερισμος παρα πολυ καλός, τα ποτα που ηπιαμε πεντακαθαρα.
εκεινο το βράδυ το μαγαζί ειχε περιπου 15 κοπελες.
εκ των οποιων οι 5 τουλάχιτον, για τα δικά μου γουστα ηταν πολυ καλές
Ξεχώρισα την Ρωξάνα, Σλάβα με αντρικο πλατινε μαλλι και φυσικες βυζαρες νο3, την Τζενιφερ, σουπερ Ρουμανιδιο με απιστευτο κορμί και ενα απο τα καλυτερα σιλικονατα βυζια που εχω δει-χορευει επισης αψογα στην πιστα-, την Μαριαννα Ρωσιδα μελαχρινη με ασιατικα χαρακτηριστικά και την Μαριλένα.
Οι περισσότερες κοπέλες ξανουνε πολυ καλο χωρό στην πίστα, ο δε dj είναι παρα πολυ καλος στις μουσικές του επιλογες
ειδαμε και 3 shows, ενα λεσβιακο (καλο) ενα που η γκομενα μπαινει σε μια καμπινα ντουζιερα, κανει ντουζ και μαλακιζεται με δονητες , και ενα live sex show με εναν αντρα και 2 γκομενες. Ολα τα shows πολυ καλα.
Τωρα το απλο ποτο -κερασμα στην γκομενα κανει 36 ευρω και το σπεσιαλ 60...πολλα λεφτα κατα την γνωμη μου, ο δε απλος χωρος 10 ευρω (2 λεπτα και η γκομενα δεν βγαζει ρουχα) και ο σπεσιαλ 50 ευρω (10-15 λεπτα και η γκομενα βγαζει ρουχα...)
Γενικα αν οι τιμες ηταν καλυτερες τοσο στον χωρο οσο και στα ποτα , για εμενα θα ηταν κορυφαιο μαγαζι μιας και ωραιες κοπελες εχει και καλα live εχει και καλη μουσική και καλη εξυπηρετηση προσωπικου

ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.483
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού