Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Sex Studio 38553
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
την Ναταλί δεν θυμαμαι ουτε εγώ ποσα χρόνια την ξέρω....Χμμμ;
εχει γυρισει σχεδόν τα μισα μαγαζια της ΑθηναςΕμμμμ
Σολωμου,τα σπιτακια της Διδυμου, Καλυμνου, Ιουλιανου, Αλκιβιαδου, Κω 8 β (ρεσπεκτ παλιο μπουρδελακι), Προυσης, Βέργας,κτλ,κτλ.
Ειναι απο τις πρώτες κοπέλες που εισηγαγαν την υπηρεσια του 69 και του ελευθερου στοματικου πριν χρόνια στην πιατσα...Κουλ
Οταν η Ναταλι εκανε 69 στο δωμάτιο οι σημερινες πουτανες που δουλεουν μαλλον πηγαιναν στο δημοτικο...
Η Ναταλι ειναι Βουλγάρα 40-45 ετών, Ψιλή και εντυπωσιακή με κωλάρα . Εχει βαλει λιγα κιλα τα τελευταια χρονια που δεν της πανε ομως...Money Mouth
τεσπα , πριν λιγους μηνες την ειχα πετυχει στο μπουρδελακι του Προυσης 22 να κανει προγραμμα με 20 ευρα..
Τωρα την πετυχα σε στουντιο να κανει το ιδιο προγραμμα (με 69) με 70 ευρω!!! και απλο με 50!!!
επειδη ομως την γνωριζω χρονια και ειμαι και αρρωστος μιλφακιας περασα με το προγραμμα των 50 (απλο)...
Η τσατσα ψιλοαπαραδεκτη, μια βλαχοαγενης Βουλγαρα, που πολλες φορες αν δεν περασεις στο δωματιο αρχιζει και λεει μαλακιες, κοινως για κλωτσιες.
Το δωματιο τωρα: απαραδεκτο για στουντιο, tv δεν ειχε, το κραβαττι και το στρωμα ηταν σε αθλια κατασταση, τα δε σεντονια ψιλοβρωμικα. Γενικα καθαριοτητα και χωρος επιπεδου μετριου μπουρδελακιου Φυλης, και θελουν να λεγονται και στουντιο τρομαρα τους...
Τουλαχιστον με αποζημιωσε η Ναταλι που μου εκανε και 69 (αν και ειχα παρει το απλο προγραμμα)
μερικα προκατρακτικα χαδάκια στην αρχη, πολυ καλη πιπα, στην συνεχεια και εξ σε 3 στασεις με δικη μου πρωτοβουλια (απο πανω αυτη, απο πανω εγώ και πισοκωλητο). Δεν δυσανασχετισε, δεν βιαστηκε, χρονος παραμονηςε στο δωματιο 20-25 λεπτα.
Αν ο χωρος ηταν καλυτερος δεν θα το μετανοιωνα, αλλα νομιζω πως πλεον τα 20-25 ευρώ που παιρνει η Ναταλι, οταν δουλευει σε απλα μπουρδελα ειναι πιο λογικη τιμη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού