Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πήρα το λεωφορειο και πήγα για την τσαρκα μου εις την οδο του έρωτος
λιγα πραγματα γενικα.στο Φ84(πανω) συνάντησα Βουλγάρα.άβγαλτο κοριτσι.ντρεποταν.δεν μιλαγε καν .χαμογελουσε αμηχανα.τελικα επελεξα αυτην ,γιατι μου εκανε το κλικ.και δεν εκανα λάθος,όπως αποδείχθηκε

ήμουν ο πρώτος πελάτης.(πρεπει να ηταν πρωτη-δευτερη μερα στη δουλεια)
δεν αργησε να μπει στο δω,ματιο.με ρωτησε πως με λενε και πιασαμε μια μικρη κουβεντα στα αγγλικα,ενω μου τον επαιζε με τα όμορφα χεράκια της
ηταν γενικα αγχωμενη,προσπαθησα να την ηρεμησω.δυσκολευτηκε λιγο στο να βαλει την καποτα(κανει κ λεευθερο,αλλα δεν ηθελα)την βοηθησα.χαμογελασε αμηχανα κ παλι και μου εκανε μια πίπα απίθανη
καιρο ειχα να νιωσω ετσι σε μπουρδελο.εχει κ ενα piercing στη γλωσσα που εκανε τη δαδικασια αρκετα ενδιαφερουσα

μετα με αμηχανια και χαμογελα παλι ,την τοποθετησα στο κρεβατι.το μουνακι της υπεροχο,οπως κ το στηθος της.εχει λιιιγη κοιλιτσα ,που ομως δεν με χαλασε.
μπηκα μεσα της,πολυ στενη.δεν ηθελα να αλλαξω σταση κ την πηρα ετσι αρκετη ωρα,χαιδεύοντας και φιλώντας το στήθος της,το λαιμο και τρίβοντας την κελιτοριδα της.η κοπελια ειχε ερεθιστει,το μουνι της ειχε γεμισει υγρα και οι ρώγες ειχαν καβλωσει
ο πουτσος μου ειχε γεμισει υγρα..

εν ολιγοις ,η κοπελια ειναι πολυ ομορφη και αβγαλτη.προτειενεται για ωραιο γαμησακι,χωρις πολλες απαιτησεις,που ομως θα σας κανει να νιωσετε ομορφα.ελπιζω να την ξαναβρω .θα την τιμησω σιγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού