Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173445
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτες αργα το βραδακι περνοντας εξαποστασεως απο το συγγεκριμενο μπουρδελακι ειδα φως και μπηκα, λογαριαζα να παω αλλου να τον δωσω εγγυημενα χτες το βραδυ, γιατι το φορτιο ηταν βαρυ.! Στο σαλονακι πολλοι συναθλητες και τα δωματια ολα κλειστα, καινουρια τσατσα, φενετε το λιψανο η γρια που ειχανε, θα εκανε τα χαρτια της για συνταξη.!Μεγάλο χαμόγελο Απο μεσα μου παρακαλουσα να ειναι η Εφη, ποια αλλη θα μπορουσε να εχει κλειστα 3 δωματια στην Κωλετη βραδιατικα.??? Βγενει και με το που βλεπω την Εφη η καρδια μου πηγε στην θεση της, ακυρωσα και την αλλη που ελεγα να παω και εκατσα στην Εφη.
Κλασικη αναμονη και στο δωματιο οσπου ηρθε η γυναικαρα.! αν και ειχα καιρο να την δω, ομολογο οτι την βρηκα ομορφοτερη απο ποτε.! εβαλε πολυ λιγα κιλακια που καποιος που δεν την ξερει δεν θα τα παρατηρησει, αλλα παραμενει δυναμικη οπως παλια, ξανθια οπως παντα ψιλη δεν την λες, ειναι μια κοινη γυναικα που θα την δεις στο δρομο να περπατα και θα γυρησεις το κεφαλι απο περηεργεια, αφου τα ειπαμε λιγακι ξεκινησαμε σιγα σιγα τα φουλ προκαταρτικα, ο μικρος ηταν ειδη σηκωμενος! απο νωρις καιδεν χρειαστηκε και πολα πολα, η πιπα της μοναδικη εχει βελτιωθει στο επακρο.! Ανεβηκε με την μια απο πανω χωρις να της το ζητησω, αλαγη δικη μου στα τεσσερα, ποιανοντας και ανοιγοντας το ροζ μουνακι της, λιγες παληνδρομισεις και εδω γιατι τελικιαζα κατευθειαν! και ηθελα να τελειωσω βλεποντας την απο κατω, αν και εριχνα και καμια ματια στη καρεκλιτσα.!!Γλώσσα αλλα προτιμησα face to face.!
Αγγαλιες και φιλια και εκσπερματωση γρηγορη αφου δεν μπορουσα να κρατηθω με τιποτα. Ξαπλα διπλα διπλα χαιδευοντας την και χωρις να βιαζετε καθολου ασχετα αν περημενα αλλοι δυο στα δωματια. Το καλο πραγμα αργει να ερθει.
Αποχωρησε καληνυχτοντας με υποσχοντας την να την ξαναδω λιαν συντομος.!
Εφη οποιος δεν εχει φαει...απλα χανει.!!!...συνεχιζει την καλη παραδοση αυτην της σωστης επαγγελματιας.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Έφη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού