Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29067
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ταξιδάκι στην Αθήνα με το αμόρε αρχές μαρτίου και διαλέξαμε το συγκεκριμένο γιατί ηταν κοντά στις υποχρεώσεις μας.
Λοιπόοοοον. 10ρι στο πάρκινγκ κάθως ηταν άδειο και ειναι υπόγειο και απ'ευθείας ανεβαίνεις μέσω ασανσέρ στη ρεσεψιόν(αποφεύγεις και τα άδιακριτα βλέμματα έτσιΜεγάλο χαμόγελο).Ο τύπος στην ρεσεψιόν ηταν οκ,λίγο περίεργη φάτσα αλλα οκ.Η καθαριότητα του χώρου αλλα και του δωματίου ηταν απο ικανοποιητική εως πολύ καλή θα έλεγα.Το ξενοδοχείο μέσα φαίνεται πιο παλιό απο οτι απ'εξω κάτι που μου έκανε εντύπωση.Η διακόσμηση του δωματίου ηταν απλή(είμασταν στον πρώτο οροφο) αυτό που μου άρεσε ήταν η χτιστή ντουζιέρα με το χτιστό κάθισμα ιδανικό για πικάντικες χρήσεις.Γενικά δεν θα το έλεγα άσχημο αλλα με χάλασε ιδιαίτερα η κακή ηχομόνωση του.(Βέβαια θα μου πείς,σε ημιδιαμονής ξενοδοχείο είσαι τι περιμένεις να ακούσεις?? και θα έχεις δίκιο!!)

Να πώ βέβαια πως άνετα μένεις εκεί ολόκληρη βραδιά και μέρες αν επιθυμείς.(εγώ ξαναπήγα και έμεινα 2 μέρεςΓλώσσα


υ.γ εμπρός συμπουρδελιάρισσες στο δρόμο που χαράξανε η σεξούλα και η βέλβι.Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα

Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
14
Πόντοι:
166
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού