Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μια επίσκεψη στο σπιτάκι της Κροκέων και όπως πάντα παρκάρεις όπου θέλεις. Περνάω μέσα και η τσα2 για άλλη μια φορά ευγενέστατη. Μου είπε να περιμένω λίγο γιατί υπήρχε και άλλος. Εν'το μεταξύ η κοπέλα βάγγαγε και οι κραυγές της ακούγονταν παντου. Αφού κάποια στιγμή τελείωσε ήρθε να την τσεκάρω. Κατεύθασε αεράτη και με χαμόγελο. ''Είμαι η Αννέτα μου λέει.'' Μιλάμε για μια ισπανίδα σχετικά ψηλη με φοβερό σώμα.Στήθος πολυ καλό 2,5αρι και κωλαρα τρομερή. Από φάτσα κομσι κομσα. Μπουκάρω μέσα σκαω 50 και περιμένω. Μετα από λιγο ερχεται η Αννέτα μας, βγαζει το σουτιενακι και το κιλοτακι και πραγματικα μιλάμε οτι η γκόμενα εχει πολυ καλο σωμα. Ηρθε πάνω μου και αμεσως ορμησα στις βυζαρες τις Γλώσσα. Εκπληκτικη ρωγα.''Μωρο μου μη μου τα δαγκωσεις'' μου ειπε ενω εγλυφα με λυσσα. Μετα απο λιγο τραβηχτηκε απο μονη της χωρις να εχω τελειώσει. Λεω τεσπα. Μου βαζει σκουφο και ξεκινα πιπα με πολυ χερι και ελαφρώς ατσαλη. Της λεω ''μωρο μου και τα μπαλακια λιγο'' αλλα καμμια ανταποκριση. Αφου σταματα ξαπλωνει και μου ανοιγει τα ποδια της. Ξεκιναμε ιεραποστολο και αρχιζει παλι να βγαζει κατι κραυγές, ταρακουνηθηκε το δωματιο. Φωναζε ''σκισε με, γαμα με, κτλ.'' Η αλήθεια ηταν οτι ειχα αρχησει να καυλωνω. Μετα απο λιγο την περνω στο πλαι και ξαναδωστου βογγητα η γκομενα. Μετα της λεω '' ελα λιγο απο πανω'', μου απαντα ''μωρο μου ειμαι κουρασμενη με εχεις σκίσει''. Λεω οκ το χειριστηκε εξυπνα η τυπισσα. Οποτε την βαζω στα 4. Αντικριζοντας αυτη την απιστευτη κωλαρα δεν αντεξα και την εγλυψα για λιγο. Μετα της καρφωσα τη μουναρα και με συνοδεια βογγητων εναποθεσα οτι ειχα και δεν ειχα. Εν κατακλείδι τωρα, η Αννετα έχει πολυ δυνατό σωμα και κυριως κωλαρα. Απο διαθεση πασχει και πρεπει να γινει καλυτερη. Παντως μονο για το σωμα της αξιζει καποιος να την τιμησει εστω μια φορα. Εγω για δευτερη φορα δεν ξερω θα το σκεφτω, δεν το αποκλείω πάντως.Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Αννέτα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού