Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325921
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξημερώματα πέμπτης 22/07/2010, γύρω στις 3 - 4παρα, μετά απο αρκετές γύρες στα συναφή "μαγαζια" σκάμε μύτη με άλλους 2 φίλους στο εν λόγω στούντιο. Ο χώρος υποδοχής τεράστιος, σχεδόν άπειρος, θυμίζει αίθουσα υποδοχής σε καλό ξενοδοχειο. Η τσατσα βάζει μπρος την κασσέτα και αρχιζει τις τιμές/προγράμματα. Χωρίς να δώσω πολυ σημασία συγκράτησα το απλό των 40ευρώ περιμένοντας να δούμε την κοπέλα που εργαζόταν. Μετά απο μερικά λεπτά ερχεται η κοπέλα. Μελαχρηνό κουμάντο, με βυζάρες σωστές (υπο περιπτώσεις λίγο παραπάνω στητές απ ότι θα πρεπε), σώμα τζι-τζι συνοδευόμενο απο κωλάρα κάτσε καλα, και πρόσωπο καυλωτικό με μία δόση πουτανιάς. Ψήθηκα το λοιπόν, σκάω τα 40 στην τσατσα η οποία με ξενέρωσε όταν ρώτησα αν υπάρχει περιορισμός στις στάσεις, λέγοντας μου με πολυ "ύφος": Μη ρωτάς τέτοια πράμματα, και αυτά που κανει η κοπέλα πολλά είναι. Δέ γαμίεται λέω, αγνόησε την την γαμω-γρια και μπές μεσα. Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν καταπληκτικό, πεντακάθαρο, μεγάλο και μύρισε άψογα (ελαφρά κάτι σαν λεβάντα). Μετά απο λίγο, έρχετε μέσα η κοπέλα η οποία μου συστήθηκε ως "Stacy" ενώ η τσατσά την σύστησε ώς Νατάσα. Απο Γερμανία το κουκλι (Αμβούργο). Ελληνικά γενικά καλα, υπερ αρκετα για εποικινωνία. Χωρίς βιασύνες, ξαπλώνουμε, χάδια παντού και άφηνε και έδινε, Κολλώντας τους Βύζους της στην μούρη μου. Δέ χρειαστηκε και πολυ να με καυλώσει, φόρεσε σκούφο, άσκησε μια αξιοπρεπή πίπα 1-2 λεπτών και χωρίς αντίρρηση με καβάλησε όπως ζήτησα. Κάπου εκεί άρχισε να σείεται το δωμάτιο καθώς χτυπιόταν ανελέητα επάνω μου. Επέτρεπε πιασήματα παντού αλλά η αίσθηση των βύζων της ήταν "beyond Godlike". Μετά από 4-5 λεπτά τραμπολίνο κατέθεσα. Με χαιρέτησε και την έκανε. Πιστέυω αξίζει τα λεφτά της και δέν θα είχα καμία αντίρηση να την ξαναεπισκεφτώ αν δεν βρω κάτι άλλο πιο "γαματο" εκει γύρω.

FUSHHH!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού