Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την έχω θάψει ήδη 2 φορές για τις ακυρώσεις της κ για το ότι δεν της άρεσε το ξενοδοχείο που είχα κλείσει. επέμεινα όμως κ για 3 φορά. τελικά συναντηθήκαμε χωρίς κανένα πρόβλημα αυτή τη φορά. μου είπε ότι όταν δεν έχει όρεξη προτιμά να ακυρώνει παρά να το κάνει με βαρειά καρδιά. καλή άποψη, όταν είσαι επαγγελματίας όμως κοιτάς να έχεις πάντα όρεξη. στο ψητό τώρα. περί ηλικίας δεν ξέρω πόσο ακριβώς είναι (αν κ μου είπε) αλλά φαίνεται για 35αρα το πολύ. λεπτό σώμα, μικρό βυζί αλλά επιτέλους φυσικό, κ φάτσα καβλιάρικη πολύ καβλιάρικη. πιστεύω ότι οι φωτό της την αδικούν πολύ. πολύ καλό τσιμπούκι, σου προσφέρει τις τρύπες της για κωλοδαχτύλιασμα, βογγά διαρκώς κ δείχνει να καβλώνει. το φόρτε της φυσικά είναι το squirting. η άποψή μου βέβαια είναι ότι γυναικείο χύσιμο δεν υπάρχει είναι ούρα που φεύγουν ακούσια ή εκούσια. ότι κ αν είναι εγώ το γουστάρω κ το φχαριστήθηκα πολύ να μουσκεύει δάχτυλα κ σεντόνια. το μουνί της τώρα είναι αρκετά ξεχειλωμένο κάτι που εμένα τουλάχιστον με ερέθιζε πολύ. ο κώλος αρκετά στενός ξέρει να τον δουλεύει στα στημένα. μετά το 1ο χύσιμο φρεσκοπλύθηκε κ περίμενε υπομονετικά το 2ο. τελικά λοιπόν δείχνει καβλιάρα, τιμάει τη φανέλα, καλή squirter αλλά δουλεύει όποτε νοιώθει καλά. αν δεν έχετε πρόβλημα να σας στήσει πιθανώς ορμήξτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού