Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 241982
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
εδω και πολυ καιρό είχα διαβάσει και ειχα δει φωτος της Μιλφ Εμμανουέλας...
την ειχα βαλει στο μάτι αλλά δεν έτυχε να την δοκιμάσω εως τωρα...
τελικα τα κατάφερα και την στο Δροσοπουλου 95Λύπη
Μου ανοιξε η ευγενική υπηρεσία και σε λίγο κατεβηκε το κοριτσι ολο ναζι και σκερτσο...Σπασίκλας
πολυ δυνατη παρουσια, μιλφαρα με τα όλα τηςΓλώσσα
αδυνατη με ωραια σωμα και επιδερμίδα, σιλικονατα βυζια 2,5αρια που ταιριαζουν με το υπολοιπα σωμα της, ξανθια, με μακρυ πλουσιο σπατο μαλλι, σαρκωδη χειλη (πειραγμενα) ,κωλαρα, ομορφα πρασινα μάτια.
εδωσα το 50 αρι για το απλο προγραμμα και περασα στο δωματιο...Χαμόγελο
να σημειωσω πως με 100 ευρα η κοπελα δινει και την κωλοβαλβιδα της (νεξτ ταιμ.;-)
το δωματιο καθαρό , υπαρχει δε και η δυνατοτητα να κανεις ντουζ στο μπανιο έξω απο το δωματιο..
Ηρθε λοιπον το κοριτσι...μην με ξερωντας διεκρινα στην αρχη λίγο αμηχανια απο μερους της...
προσπαθουσε να με κοψει /ψυχολογησει...
έκανε μια κινηση για χαδάκια GFE κατασταση , αλλά μόλις την καθοδηγησα εγώ και αρχισα να παιρνω πρωτοβουλιες το γυρισε στο PSE και στο hardcoreριλικι...
πιπα καλη και βαθια , χωρις να γλειψει μπαλλες ομως, μετά ανεβηκε απο πανω με δικία της πρωτοβουλια και μετα την γυρισα εγω σε αλλες 4-5 στάσεις, πλαγιαστα, ορθια ,πισωκολητά , μπρουμητα, ιεραποστολικα. Καθολη την διαρκεια της μαχης συμμετειχε ενεργα με φωνες και ηταν αρκετα θερμη και διαχυτικη.
Γενικη εντυπωση λοιπον αρσιτη επαγγελματιας, ακουραστη εργατρια του πεους και αξιος ο μισθος της!
συστηνεται σε όλους και ιδιαιτερα στους μιλφολάτρες!
την επόμενη φορά θα γυρισω για τον κώλο της! και αυτο ειναι υπόσχεση...και απειλή!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλλα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού