Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ονομάζεται Αντέλα, είναι 19 ετών.
Στην αρχή μου είπε ότι είναι Αλβανίδα (παράξενο διότι δεν έμοιαζε και μετά μου είπε μπράβο το βρήκες είμαι Ρουμάνα. Χμμμ; Τι να πώ? δεν ξέρω...

Λοιπόν, βάζω τόσο χαμηλή βαθμολογία και θα εξηγήσω:

Η εμφάνιση της ήταν μετρια για τα γούστα μου, την στιγμή όπου έχω γαμήσει 2 πορνοστάρ. Αλλά οι υπόλοιπες εχθές το βράδυ στην Φυλής ήταν πολύ άσχημες ιδίως στο πρόσωπο εκτός και αρκετές και στο σώμα.

Μάλιστα προσφέρουν πλαίον υπηρεσία με 40 ευρώ, δυο γυναίκες ταυτόχρονα.
Φυσικά με τίποτα τόσα χρήματα για αυτη την ποιότητα.

Η συμμετοχή της ήταν μηδενική. Σαν να μην ήθελε ποτέ να κάνει αυτό το επάγγελμα, δεν λέω δεν είναι και το ποιό εύκολο, κυρίως ψυχολογικά να κάνεις sex με τόσους άνδρες την ημέρα. Αλλά άλλες κάνουν καλύτερα την δουλειά τους με 20 ευρώ. Πόσο μάλλον με 50 ή 100 ευρώ και άνω !!!

Η πίπα της τρισάθλια και ελλεινή, σαν αερόπιπα και είχε γυρίσει το κεφάλι της για να μην την βλέπω.

Μου λέει εχεις μεγάλη πούτσα και πονάω και έβαζε συνέχεια το χέρι για να με σταματησει και γρατζουναγε με τα νύχια της η σκρόφα. Και έστι την γάμησε σκληρά και μου λέει ποιο σιγά και μου την έσπασε Θυμός και της είπα φύγε τώρα και έβρειζε στα αλβανικά ή στα ρουμάνικα (ΔΕΝ ΞΕΡΩ Χμμμ;)

Και όταν βγήκε άκουγα φωνές και νομίζω και κλάμματα.
Εντάξει δεν λέω, μπορεί να μην θελει να κάνει αυτό το επάγγελμα. Αλλά τουλάχιστον φέρσου σαν επαγγελματίας και όχι σαν καργιόλα που βρίζει και γρατζουνάει και λεει τελειωνε και όχι ετσι κλπ


Στο τέλος στο κωλομπουρδέλο τους, είχε μια μεγάλη μαύρη κατσαρίδα μέσαστο δώματιο, κάτω στο πάτωμα και ΣΙΧΑΘΗΚΑ !!!! Money Mouth

ΑΙΣΧΟΣ !!!! Θυμός

Μου λέει η τσατσά, αα!! που είναι η κατσαρίδα λέω μέσα και είχα αηδιάσει. Και λέει είχαμε βάλει φάρμακο (εντομοκτόνο) και λέω καλά καλά και φεύγω.

Να καθαρίσουν και να απεντομώσουν το αισχρό μπουρδέλο τους και να κάνει άλλη δουλειά η Αντέλα. Τόσες δουλειές υπάρχουν, δεν είναι ντροπή η δουλειά. Ας γινει κάτι αλλο ακόμα και καθαρίστρια καπου... μια χαρά αξιοπρεπέστατη δουλειά.

Φυσικά και της πόρνης είναι πολύ σημαντική και σεβαστή εκ μέρους μου εργασία.

Αρκεί να είναι η κοπέλα επαγγελματίας και καθαρή, όπως στα studio. Μάλλον πλαίον σε studio θα πηγαίνω όπου εντάξει πληρώνεις διπλάσια αλλά ξερεις την ποιότητα!!







Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντέλα
FLESH
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού